Yemin 344. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 6 Haziran Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan Yemin'de yeni haftanın ilk günü geride kaldı. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yarın yaşanacaklar merak konusu. Emir girdiği cezaevinde uğradığı saldırı sonucunda büyük bir sınav vermektedir. Feride ise vicdan azabı çekmeye devam eder. Özlem yine en büyük destekçileri olmayı sürdürecektir. Diğer yandan Kemal'in başına gelenlerden sonrasında alacağı karar Songül'ü sevindirecektir. Peki yeni bölümde neler olacak? Yemin 344. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 05.06.2021, 18:31 05.06.2021, 21:36 Burak ZİHNİ

Yemin 344. bölüm ile 5 Haziran 2021 Cumartesi Kanal 7 ekrnalarındaki yerini alacak. Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri haline getirdiği Yemin'de bugün yeni hafta bitti. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda bugün yine izleyiciler ekran karşısına kilitlendi ve yaşananlar ilgiyle izlendi. Bundan sonra ise gelecek hafta sabırsızlıkla bekleniyor. Özellikle Ümit'in Feride'ye yaptıklarının de merak konusu ve  araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Birbirinden heyecanlı anlarıyla birlikte yepyeni bir böllüm daha seyircilerin karşısında olacak. Peki bundan sonra neler olacak? Yemin 344. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Yemin 344. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Emir Feride’yle birlikte bir kaçış planı hazırlar fakat Ümit’in hastaneden erken çıkması ikilinin planını bozar. Feride Ümit’i idare edebilecek mi? Feride, Emir’in başını belaya soktuğu için endişelidir. Emir’in kurduğu kaçış planından vazgeçip Emir’i hapisten kurtarmak ister. Emir ise kendisine bir şey olmayacağını asıl başının belaya girmesini istemiyorsa plana sadık kalması gerektiğini söyler. Sonunda ikna olan Feride, plana sadık kalır ama beklenmedik bir sürpriz sonucu Ümit hastaneden erken çıkar. Ümit’e yakalanan Feride durumu idare edebilecek mi? Kemal, Melike’den öğrendiği bilgiler sonrası Songül’ün peşine düşer. Şirketin güvenlik kamerası kayıtlarından Songül ve avukatın oyununu ortaya çıkartabileceğini düşünen Kemal, kayıtlara ulaşır. Bu sırada beklenmedik bir şey olur ve Kemal darp edilir. Kayıtlar kaybolacak mı? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 344. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 30 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanacak olan 344. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138