Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Perşembe- 709. bölüm puanları | Kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan ve hem eğlencesi hem de lezzetiyle ekranlarda fark yaratan Gelinim Mutfakta'da final öncesi son bölüm başlıyor. Yarın hafta birincisinin belirleneceği zorlu maratona avantajlı girmek isteyen gelinler ve kayınvalideler arasındaki rekabet de tavan yapacak. Peki, Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Perşembe kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 20.05.2021, 11:27 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Perşembe- 709. bölüm puanları | Kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı?

Kanal D ekranlarında uzun süredir izleyicilerle buluşan ve yüzlerce bölümdür de ilgiyle takip edilen Gelinim Mutfakta'da 142. haftanın sonuna doğru gidiliyor. Yarın final etabı ile yayınlanacak haftanın dördüncü gününde yarışmacılar kendilerine verilen süreyi en iyi şekilde tamamlamak ve ardından da çeyrek altını yakasına takmanın mücadelesini verecek. Bunun için ise işleri zor. El marifeti kadar psikolojik savaşa da sahne olacak günde herkesin hedefi çeyrek altını yakasına takabilmek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Seda'dan düşüş!

Pazartesiden bu yana büyük bir çekişmeye sahne olan programda dün de kıyasıya rekabet vardı. Seda fırtınalar estirdiği iki günün ardından adeta dibe vurdu. 12 puanla ancak üçüncü olabildi. Aynur 18 puanla çeyrek altının sahibi oldu. Esra 17 puanla bugüne başlayacak. Yağnur da 11 puanla son sırada yer aldı. Toplamda Seda liderliğini sürdürüyor. Aynur ise 37 puanla sonuncu. Esra Seda'yı 50 puanla takip ediyor. Yağnur da Aynur'un4 puan önünde.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs 2021 Perşenbe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Seda :  40 + 12 = 52
Esra :   33 + 17 = 50
Yağnur : 30 + 11 = 41
Aynur :  19 + 18 = 37

Yorumlar (0)