Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen ve her bölümüyle de binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen yarışması Gelinim Mutfakta'da hafta ortası heyecanı başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin kıyasıya mücadelesinde gözler bir kez daha altın alacak takıma çevrildi. Hafta sonuna doğru gidildikçe tansiyonun daha da arttığı programda zaman zaman gergin anlar da yaşanacak. Boşnak mantısı ve şile paprika ile kritik bir sınav verecek olan gelinlerin puanları merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 24.03.2021, 11:36 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlarda lezzet fırtınası estiren Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Haftanın beş günü boyunca büyük bir heyecan ve rekabetin yaşandığı program yine ilgiyle seyredilecek. Çarşamba gününde alınacak puanlar kalan iki bölümü de yakından ilgilendiriyor. Makas daralıyor ve beş altın bilezik konusunda mücadele dozu daha da yükseliyor. Beş altın bileziği kimin alacağı konusundaki amansız yarış yine Kanal D'deki yerini alacak. Bu sebeple her an daha da kritikleşen sıralmada herkes ilk basamağa oturup çeyrek altını yakasına tarkarak avantajlı duruma geçmek istiyor. Ancak bu hiç de kolay değil. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


Ayten birinci oldu

Yarışmanın dün yayınlanan yeni bölümünde gelinler patlıcanlı tavuklu .pilav ile kayınvalidelerin karşısına çıkan gelinler, kayınvalideler ve Seda Sayan tarafından puanlandı. Buna göre ilk sırayı 19 puan alan Ayten çeyrek altını yakasına taktı. Aysun ise hemen 1 puan arkasından ikinci oldu. Dudu 12 ile üçüncü basamakta kendine yer buldu. Seda Akdemirbey ise 6 puanla sonuncuydu. Bugünkü performanslardan sabırsızlıkla bekleniyor.

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 24 Mart 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Haftanın ilk gününde kozlarını paylşan yarışmacılar arasındaki rekabet nefes kesti. Belki de ilk defa üç kişi birinciliği elde etti. Aysun, Dudu ve Seda'nın 17 puanıla tamamladığı bölümü Ayten 13 puanla bitirdi. Altın kura sonucunda Seda'ya gitti. Bugünün tablosu açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Aysun : 17 + 18
Ayten: 13 + 19
Dudu: 17 + 12

Seda : 17 + 6

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?