Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Birbirinden renkli kayınvalideleri ve gelinleri ile ekranlara renk getiren Gelinim Mutfakta'da heyecan sürüyor. Çeyrek altın ve beş bilezik için verilen mücadelede elde edilecek puanlar için kozlarını ortaya koyup yeteneklerini sergileyen yarışmacılar marifetlerini de ispat etmek istiyor. Kırma tavuk kebabı ve nar şerbeti ile yaşanacak rekabette gözler gün sonuna çevrildi. Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 28.04.2021, 11:11 Burak ZİHNİ

Güzel sunucu Seda Sayan'ın sunumuyla Kanal D ekranlarında yer alan Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Hamarat gelinlerin ve mücadeleci kayınvalidelerin altın kazanabilmek adına verdikleri mücadelenin sonunda oluşacak sıralama günü kimin galip bitirdiğini belirleyecek. Günün yemeği de kırma tavuk kebabı ve nar şerbeti oldu. Ramazan günlerinde yemek yapma konusunda kararsız kalanlar için dopdolu bir bölüm daha televizyondaki yerini alıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Salı puanları

Dün yeni haftasına başlayan Gelinim Mutfakta'nın ikinci gününde gelinler kabak sarma ile seyircilerin karşısında ter dökmüştü. Kendilerine verilen sürede malzemelerini en iyi şekilde kullanmak ve yemeklerini hazırlamak isteyen gelinler puanlarını almak üzere işlerini bitirdi. Ardından önce kayınvalideler tadımlarını yaptı. Son sözü ise Seda Sayan söyledi. İlk günü birinci bitiren Seda bu kez 17 puanla ikinci oldu. Çeyrek altını 21 puanla Esra kazandı. Gönüş 16 puan aldı. Dudu ise 9 puanla sonuncu oldu. Ekranları karşısında yarışmayı izleyecek okucuyularımıza seyirler dileriz.
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 28 Nisan 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gönül : 12 + 16
Seda : 19 + 17
Esra : 17 + 21
Dudu:
16 + 9

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?