Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Türkiye'nin en lezzetli ve eğlenceli programlarından biri olarak yıllardır yayın hayatını sürdüren Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı ve hamarat takımların mücadelesinde bugün de çeyrek altın için kollar sıvanacak ve puanlar verilecek. Ardından günün kazananı açıklanacak. Peki, Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 29.03.2021, 11:45 05.04.2021, 11:49 Burak ZİHNİ

Kanal D'nin ilgiyle izlenen ve her bölümü ekranlarda lezzet rüzgarları estiren yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dört gelin ve kayınvalidenin altın için girdikleri rekabette elde edecekleri puanlar gün sonunda birini sevindirirken diğerlerini ise üzecek. Seyirciler de bu kritik günde haftanın ilk bölümünü kaçırmamak ve yeni yarışmacıları görebilmek için programı izlemek istiyor. Gelinim Mutfakta 29 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Gizemli yarışmacı kim?

Bugün başlayacak yeni haftasındaki amansız yarış ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyecek olan yarışmaya katılacak gelin ve kayınvalide de merak konusu oldu. Sona eren haftada bilindiği üzere Nuray Hanım ve gelini Dudu elenerek hayallerine veda etmişti. Yerlerine gelecek olan yeni takım ise 'Mekanın sahibi' olarak lanse edildi. Fragmanda kim oldukları gösterilmeyen gelin ve kayınvalide için birçok tahmin yapılıyor. Yeni bölümde tüm sorular yanıt bulacak.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 29 Mart 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Aysun : 
Ayten:
Seda :
Yeni yarışmacı:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?