Gelinim Mutfakta 7 Mayıs kim birinci oldu? Kim elendi Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'de yayınlanan bölümleri izleyenler tarafından ilgiyle seyredilen Gelinim Mutfakta 700'üncü kez ekranlardaki yerini alıyor. Pazartesiden bu yana devam eden rekabette yaşanan mücadele yine kıran kırana geçecek. Gelinler tatlılarını hazırlayacak, kayınvalideler ise puanlarını verecek. Seda Sayan'ın son sözü söyleyip birinciyi açıkladığı gündeki sonuçlar merak ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta 7 Mayıs kim birinci oldu? Kim elendi Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 07.05.2021, 11:17 Burak ZİHNİ

Gelinim Mutfakta'da 7'inci kez dalya deniyor. Keyifle seyredilen, evlere lezzet getiren ve eğlendirmeyi de ihmal etmeyen program yien herkesi ekran karşısına kilitleyecek. Onur Büyüktopçu ile başlayan sezonu devraldıktan sonra başarıyla yürüten Seda Sayan'ın sunduğu Gelinim Mutfakta'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Pazartesiden bu yana 700. bölüm heyecanının yaşandığı programda gelinler tatlılarını hazırlayacak, kayınvalideler puanlarını verecek. Ardından da güzel sunucu puanlarını verip çeyrek altını kazanan takımı açıklayacak.Finale doğru telafi şansının da azaldığı maratonu kazanmak isteyen gelinler ellerini, kayınvalideler ise notlarını konuşturmak zorunda. Peki, Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe puanları

Pazartesi başlayan yeni haftasıyla birlikte heyecanın da doruğa tırmandığı Gelinim Mutfakta'nın dördüncü gün puanları verildi. Bugün gerçekleşecek final etabından önce sıralanan gelinler arasından bugün elenmesi kesin bir yarışmacı var. Eğer bir çekilme ya da diskalifiye olmazsa Kardelen aldığı 32 puanla veda edecek. Gönül 65 puanla ilk sırada yer alıyor. Esra ise bir puan gerisinde. Seda da 60 puanla üçüjncü. Bu üçlü arasındaki beş altın bilezik mücadelesi nefes kesecek.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu? Kim elendi?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Seda: 43 + 16 = 60
Esra :  51 + 13 = 64
Gönül :  52 + 13 = 65
Kardelen: 19 + 13 = 32

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?