Kuaförüm Sensin 9 Ekim Çarşamba kim birinci oldu? Puan tablosu

SHOW TV'nin ilgiyle izlenen yarışması Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir gün ekranlarında yer alacak. Dün maskeli balo teması ile yarışan yarışmacıların bugünkü rekabeti de izlenmeye değer. Kuaförüm Sensin 9 Ekim Çarşamba kim birinci oldu? Puan tablosu haberimizde.

Medya 09.10.2019, 08:10 10.10.2019, 07:43
Kuaförüm Sensin 9 Ekim Çarşamba kim birinci oldu? Puan tablosu

4 kuaför ve makyözün biribirlerini yenebilmek adına çaba gösterdiği Kuaförüm Sensin'de yeni gün heyecanı yaşanacak. Takımlar belirlenen konseptte saç tasarımlarını ve makyajlarını yaparak gün birincisi olmaya çalışacak. İzleyiciler, kuaför ve makyöz adayları da kendilerine örnek olabilecek stilleri öğrenmek için ekran başına geçecek. Günün sonunda en çok puan toplayan ekibin hanigisi olacağı merak edilerek araştırılıyor. Kuaförüm Sensin 9 Ekim Çarşamba puan tablosu haberimizde.
 

Kuaförüm Sensin 9 Ekim Çarşamba Puan Tablosu

Kuaförüm Sensin'de takımlar dün maskeli balo konseptiyle yarıştı. Günün birincisi 30 puanla Burcu ve Ateş olurken en yakın rakiplerine dahi büyük fark attılar. Sıla ve Mira 14 puan, Hayat ver Özlem 17 puan, Bilal ve Buse 18 puan aldılar.  Tablodaki bu farkın ardından aynı başarıyı sürdürebilecekleri merak konusu olan ikili için izleyiciler bugünü sabırsızlıkla bekliyor. Yeni günün puan tablosu açıklandıktan sonra web sitemizde yer alacak.

9 Ekim Çarşamba Puan Durumu
Burcu ve Ateş: 10 puan
Bilal ve Buse: 16 puan
Sıla ve Mira: 19 puan
Hayat ve Özlem: 26 puan


 

kuaförüm sensin gülistan tan

kuaförüm sensin gülistan tan


kuaförüm sensin çiğdem yoluak kimdir

çiğdem yoluak


kuaförüm sensin aslı gülen

kuaförüm sensin aslı gülenKuaförüm Sensin Burcu Kulat kimdir?

Kuaförüm Sensin'in yeni kuaförü Burcu Kulat (Cloud), yeni hafta fragmanı yayınlanmasıyla birlikte çok sayıda kişi tarafından araştırıldı. Kendisi Gaziosmanpaşa'da bir güzellik merkezi işletmektedir. Gelin başı modelleri, kalıcı makyaj hizmetleri, ağda, cilt bakım, saç kesimi, saç şekillendirme, manikür - pedikür, türban Başı modelleri ve tüm modern saç kesimi hizmetleri vermektedir.Salonunda müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

burcu kulaat


burcu kulaat


7 Ekim Pazartesi puan durumu
Bilal Ağın ve Buse Şimşek'in liderliği elde ettiği haftanın ardından bugünün puan durumu açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

buse şimşek


mira akkurt
 

ilayda arslan kuaförüm sensin

kuaförüm sensin ilayda arslan fotoğrafları
 

kuaförüm sensin ezgi yalçınkaya

kuaförüm sensin ezgi yalçınkaya


kuaförüm sensin merve eroğlu

kuaförüm sensin merve eroğlu

ceren dalgıç

ceren dalgıç

 

KUAFÖRÜM SENSİN SILA COŞAR KİMDİR?

Yarışmaya bu hafta dahil olan kuaför Sıla Coşar 15 yıldır kadın kuaförlüğü yaptığını söylüyor. Sıla Coşar kendisinden daha iyi bir kuaför olmadığını iddia ederek kazanmanın kaderinde olduğunu, kaybetmenin ise lügatinde yer almadığını belirtiyor. Sıla Coşar yarışmaya kadınların gücünü ve kararlılığını sembolize etmeye geldiğini söylüyor.


KUAFÖRÜM SENSİN MİRA AKKURT KİMDİR?

1995 doğumlu olan Mira Akkurt makyözdür. Farklı ve ilk defa denenen başarılı makyajları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

KUAFÖRÜM SENSİN BUSE ŞİMŞEK KİMDİR?

21 yaşındadır. Aslen Batmanlı'dır. Buse, 5 yıllık makyöz olduğunu söyledi.


KUAFÖRÜM SENSİN BİLAL AĞIN KİMDİR?

31 yaşındadır. 19 yıllık kuaför olduğunu açıkladı. Kuaförüm Sensin Bilal aslen Batmanlı'dır. İkili yarışmaya da Batman'dan katılıyor. Bilal, "İstanbul'daki kuaförlere gerçek saçın nasıl yapıldığını göstermeye geldiğini" söyledi. Bilal Ağın ile Buse Şimşek, iddialı başladıkları gibi haftanın ilk gününde birinci olmayı da başardılar. Şu ana kadar yarışmaya yeni başlayıp da ilk gününde birinci olan pek az yarışmacı vardı.

 

KUAFÖRÜM SENSİN HAYAT BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

32 yaşında olan Hayat Bölükbaşı 15 yıldır bayan kuaförlüğü yapıyor. Kimsenin yanında yetişmediğini ve akademisyen bir kuaför olduğunu söyleyen Bölükbaşı, ödülleri, uzmanlığı ve şovlarının olduğunu dile getirdi.


KUAFÖRÜM SENSİN ÖZLEM KURT KİMDİR?

Evli ve 2 çocuk annesi olan Özlem Kurt 22 yıldır kuaförlük yapan Kurt, 5 yıldır da makyaj sanatçısı olarak çalışmaktadır. Kuaförüm Sensin’e renklerin şovunu yapmaya geldiğini söyleyen Özlem Kurt’un Hayat Bölükbaşı ile birlikteki sloganı ise “herkes konuşur Hayat ve Özlem yapar.

kuaförüm sensin arzu gökduman

arzu gökduman


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?