Meryem Tahnal'ın öldürülmesiyle ilgili flaş Havva Palu gelişmesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 4 Ocak Cuma günü yayınlanan bölümünde Meryem Tahnal'ın cesedine ulaşma çalışmaları devam ederken Havva Palu'nun itiraf gibi açıklaması yayına damga vurdu.

Medya 04.01.2019, 10:07 Burak ZİHNİ
Meryem Tahnal'ın öldürülmesiyle ilgili flaş Havva Palu gelişmesi

ATV'nin başarılı sunucusu Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında Meryem Tahnal'ın akıbetinin ne olduğu konusunda çalışmalar devam ederken Kocaeli Emniyeti de dün yayında konuşulanları ihbar etti ve kazılar başladı.

Canlı yayında devam eden çalışmalar ekrana yansıtıldı. Bu arada Havva Palu'nun ifadeleri herkesi şoke etti. Tahnal ailesinin kendisine baskı uyguladığı konusunda iddialarda bulunan Palu, bu sebeple daha önce yalan beyan verdiğini itiraf etti. Kendi kızı hakkındaki bu davranışı nasıl yaptığını soran Şevki Bey ve Müge Anlı da baskının bir şey ifade etmemesi gerektiğini anlattı.

Müge Anlı da; 'Artık ant veriyorum ya. Ablacığım artık şimdi düzel bari' diye Havva Palu'ya çıkıştı. Kardeşi Emine Hanım da; 'Ablacığım biz sana, yiğenimize neden zarar verelim' diye veryansında bulundu.MERYEM TAHNAL ENJEKTÖR MÜGE ANLI

meryem tahnal havva palu atv müge anlı tuncer ustael

meryem tahnal
 

meryem tahnal müge anlı


müge anlı aydoğan avcı nazmiye yayla evlilik töreni

müge anlı mehmet uygur

serpil toka müge anlı

mehmet uygur müge anlı

mehmet uygur cesedi bulundu mu

EDANUR GÜRBÜZ
 

EDANUR gürbüz müge anlı

haydar sırça

murat demir müge anlı

 

nazmiye yayla
 

meral polat nerede

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138