Yemekteyiz 3 Ocak 2019 Perşembe İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

TV8'de hafta içi ekranlara gelen Yemekteyiz'de dördüncü yarışmacı bugün ter dökecek. Peki 3 Ocak 2019 Perşembe günü kim yarıştı ve hangi yemekleri yaptı? İşte detaylar...

Medya 03.01.2019, 09:03 04.01.2019, 09:02 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 3 Ocak 2019 Perşembe İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 3 Ocak 2019 Perşembe yeni yılın ilk bölümü ile ekranlarda.. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardındna bugün ilk yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Perşembe Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Onur Büyüktopçu'nun keyifli sunumuyla ekranlara taşınan Yemekteyiz'de izleyiciler yeni günü sabırsızlıkla bekliyor. Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

yemekteyiz yeni bölüm ne zaman başlayacak

onur büyüktopçu kimdir

Yemekteyiz 3 Ocak Perşembe yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın dördüncü arışmacısı yok. Çünkü yeni bölüm yayınlanmayacak. Ancak izlemek isteyenler aynı saatte TV8'i açabilir.. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in dördüncü gün yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı.

Yemekteyiz 3 Ocak Perşembe İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.

yemekteyiz neden yok

Geçen hafta neler olmuştu?

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

yemekteyiz sonerin yerine kim geldi

hatice beyza bulut kimdir

soner pekdemir

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

soner pekdemir

soner pekdemir fotoğrafları

yemekteyiz gülüzar ayan

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138