Yemin 113. bölüm özeti ve fragmanı | Reyhan ve Emir bir araya gelecek mi?

Mahkeme koridorlarında biten evliliklerinin ardından adeta darmadağın olan Emir ve Reyhan için artık yeni bir dönem başlamıştır. Aşklarına rağmen evliliklerini noktalayan çifti yeni gelişmeler beklemektedir. Yemin 113. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 05.11.2019, 09:45 06.11.2019, 09:45İzleyicilerinin her bölümde ekran başına kilitlendiği dizi Yemin'de yepyeni bir bölüm heyecanı yaşanıyor. Emir ve Reyhan'ın bitirdikleri evlilik sadece onları değil, televizyon karşısındaki binleri de derinden yaraladı. Özellikle Reyhan'ın bu süreçte pasif kalması eleştirildi ve Emir ile yola devam etmesi istendi. Ancak olmadı. Çift mahkemede görülen ilk duruşmada boşandı.Bundan sonra önlerinde iki yol var. Ya bir daha hiç birlikte olmayacaklar ya da evlenecekler. Dizinin devamı için evlenmeleri yönünde gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Uzun soluklu bir dizi adına bu şart. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Yemin 113. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla büyük bir başarıya imza atan Yemin'de sular durulmuyor. Konaktan önce Emir ardından da Cavidan tarafından kovulan Reyhan eşyalarını toplar. Kemal ve Narin'in de yıkıldığı boşanma haberi onları da etkiler. Özellikle Kemal Reyhan'a neden şans vermediği konusunda sitem eder. Narin de Reyhan'ın sakladığı bazı şeyler olduğunu ve boşanmaya mecbura bırakıldığı düşüncesinde. Bu oyunu ya çiftimiz ya da Oya bozacak gibi görünüyor. Bakalım ne zaman geçekleşecek ya da gerçekleşecek mi...

 

Yemin 113. bölüm özeti

Yemin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra buradaki yerini alacak. Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizisi hafta içi 20:00'de.
 

Yemin 114. bölüm özeti

Yemin 114. bölüm fragmanıyemine 113. bölüm fragmanı

yemine 113. bölüm izle

yemine 113. bölüm özeti

yemine 113. bölüm yorumları

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm özeti ve fragmanı

Yemin 112. bölüm yorumları


Yemin 110. bölüm

yemin 112. bölüm yorumları

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm izle


özge yağız

yemin emir

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm izle


yemin 112. bölüm yorumları

yemin 112. bölüm yorumları

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm izle


Yemin 112. bölüm özet

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm izle

Yemin 112. bölüm özeti

Yemin 112. bölüm fragmanı

Yemin 112. bölüm özeti

tuğgül küçükoğlu fotoğraflarıYEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.  Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.


Yemin'in konusu

Büyük sır ortaya çıkar, taşlar yerinden oynar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz… Yüreğindeki ağır yükü, aşkıyla yer değiştiren Reyhan şimdi ne yapacak? Öfkesinin yerini aşka teslim eden Emir, öğrendiklerinden sonra sakin kalabilecek mi? Sevdalı iki genci daha büyük bir savaş beklerken, Cavidan yine karşılarındaki en büyük engel olacak. Yaşanan onca olaydan sonra Kemal kendini sıradan bir hayatın içinde bulur. Kızı ve işinden başka hiçbir şey düşünmeyen bir adama dönüşen Kemal’in bu rutin hayatı, yollarının kesiştiği Narin ile değişecek. Geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin, hiç ummadığı bir hayatın için düşecek. Gönlünü tamamen sevdaya kapamış Kemal kapısını çalan aşka direnebilecek mi?


tuğgül küçükoğlu kimdir

Künye:  
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

yağmur akdağ kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

yağmur akdağ fotoğrafları

Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör

sıla türkoğlu fotoğrafları

sıla türkoğlu kimdir

Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Özge Yağız kimdir
Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakteriyle çok sevilen Özge Yağız, 22 yaşındaki güzel oyuncu Özge Yağız, Hasan Güngör menajerliğinde çalışamaktadır. Gündüz kuşağında en çok sevilen isimlerinden biri olan Yağız, geleceğin başrol kadını olarak gösteriliyor. Başkent İletişim Bilimleri Akedemesi mezunu olan ÖÖzge, oyunculuk derslerini tamamladıkdan sonra kendini ekranda buldu. Adını Sen Koy Zeliha'dan sonra Yemin Reyhan karakteriyle ekranlara gelecektir. Özge Yağız'ın sevgilisi olmadığı biliniyor. Henüz kimseyle yakalanmadı ve sessiz sedasız bir hayat sürmektedir. Şimdi ise Kanal 7 ekranlarında Yemin adlı dizide Reyhan karakterini canlandırmaktadır.


 

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.


Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.
Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yorumlar (0)