22 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Talya Prodüksiyon imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'da yeni sezonun ilk haftası tamamlanıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının amansız rekabetine sahne olan programda bugün bir kişi elenecek diğeri ise beş günlük maratonu zaferle tamamlayacak. Seyirciler gün sonunda oluşacak sıralamayı ve kazanan ismi merakla bekliyor. Peki, 22 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 22.07.2022, 14:37 23.07.2022, 05:46 Burak ZİHNİ
22 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin en şık giyinen kadınını bulmak üzere 3. sezonunda da yoluna devam eden Doya Doya Moda'da ilk hafta bugün tamamlanıyor. İstanbul sokaklarında yarışacak yarışmacılar arasındaki amansız mücadeleden hangisinin galip ayrılacağı merak konusu. İzleyiciler destekledikleri ismin birinci olabilmesi için desteğini gösterecek. Bir yarışmacı ise elenererek programa veda edecek. Peki, 22 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


 

Doya Doya Moda 22 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Kim elendi 

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın son günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 22 Temmuz Cuma puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Özge Özder: 
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir: 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?

Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda All Star'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?