25 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni sezon tüm hızı ile sürüyor. Geride kalan haftanın ardından bugün yeni bir yarışmacı daha gelecek. Ardından 2. haftaya merhaba denecek. Gözler gün sonunda elde edilecek puanlara çevrilecek. Peki, 25 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 25.07.2022, 14:11 Burak ZİHNİ
25 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Kombin şıklığını en iyi şekilde yansıtmak ve ödülleri kazanmak isteyen 7 kadının mücadele ettiği Doya Doya Moda'da yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı isimlerin podyuma çıkmadan önce tercihlerini yapacağı ve ardından da puanlarını alacağı zorlu rekabette herkesin tek hedefi haftaya iyi bir başlangıçla merhaba demek. Bugün ayrıca elenen Özge'nin ardından yeni bir yarışmacı da gelerek moda tutkusunu jüriye ispat etmeye çalışacak. Peki, 25 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


 

Doya Doya Moda 25 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Kim elendi 

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın son günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 25 Temmuz Pazartesi puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Yeni Yarışmacı:
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir: 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?

Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?