Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 3 Aralık Perşembe puanları

TV8'in sevilen yarışması Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının mücadelesinde haftanın dördüncü bölümü de nefes kesecek. Gergin anların da yaşanacağı programda eğlence ve şıklık yarışı sonuna kadar yaşanacak. Peki, Doya Doya Moda 3 Aralık Perşembe kim birinci oldu? İşte detaylar ve puan durumu... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 03.12.2020, 13:39 03.12.2020, 13:57 Burak ZİHNİ

Jüri üyeliklerini Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in üstlendikleri Doya Doya Moda'da bugün yepyeni bir maraton daha başlıyor. Haftanın ilerleyen günlerinde artan birincilik heyecanı zaman zaman gergin anların yaşanmasına neden oluyor ancak eğlence ve rekabet hiç bitmiyor. Gün birinciliğini elde etmek isteyen 7 yarışmacı arasındaki mücadele yine her zaman olduğu gibi nefes kesecek ve ilgiyle izlenecek. Final öncesindeki son performansların sergileneceği bölümdeki kombinler de puan açısından büyük önem teşkil ediyor. Peki, Doya Doya Moda 3 Aralık Perşembe kim birinci oldu? İşte detaylar ve puan durumu... İyi seyirler dileriz.


 

Jüri stüdyoyu terk etti!

Yarışmanın dün yayınlanan bölümünde şaşırtıcı olaylar yaşandı. Aleyna Türkoğlu, kendisine verilen sürede hiçbir kombin oluşturamayınca değerlendirme dışı kaldı. Bu hafta tepetakla giden güzel yarışmacı, denediği kombinler sebebiyle zaman zaman zorlandığını, geç kaldıktan sonra süreyi yönetemediğini ve bir kıyafeti de Özde ayırttığı için ondan vazgeçtiğini açıkladı. Beğendiği kombin sonrası vaktinin sona erdiğini öğrendiğini anlattı. Ardından yaşanan gelişmeler sonrasında Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu stüdyodan çıktı.


Bugün neler yaşanacak?

Doya Doya Moda'ya kısa süre önce katılan Bahar Candan adından yine söz ettirecek. Adını moda yarışmasında duyuran Candan, yepyeni bir tarzla karşınıza çıkacak. Rabia, Gülşah Saraçoğlu'nun maketi ile Bakırköy sokaklarında dolaşacak. Özde, kendisine laf atanların bunu hangi konuda yaptıklarını şaşırdıklarını söyledi. Gülşah Hanım'ın favorisi olduğunu söyleyen Karacan için Saraçoğlu; 'Unutmayın geçen sene Sündüz benim favorimdi ama Betül birinci oldu' dedi. Sabiha ve Birben arasındaki düşmanlık sürüyor. Kombinler için adres Bakırköy. Uzun zamandır kendi stillerini göstermeyen yarışmacılar serbest tarzda yarışacak.


Doya Doya Moda 3 Aralık Perşembe 2. sezon 104. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 13:00'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 3 Aralık Perşembe Puan Durumu kim birinci oldu? Kim elendi?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Aleyna Türkoğlu: 9 + 13 + Değerlendirme dışı (0) + 
  • Bahar Candan: 14 + 16 + 11
  • Birben Coşkun: 7 + 10 + 12
  • Rabia Ağca: 13 + 12 + 17
  • Sabiha Küçükislamoğlu: 12 + 9 + 11
  • Ceren Keskin: 19 + 5 + 8
  • Özde Karacan: 16 + 20 + 12


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?