Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 9 Aralık Çarşamba puan durumu

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak tarzınızı ve stilinizi baştan yaratan Doya Doya Moda'nın yepyeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının mücadelesi yine nefes kesecek ve ilgiyle izlenecek. Gözler ise gün sonunda. Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 9 Aralık Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 09.12.2020, 11:32 10.12.2020, 08:01 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksiyon imzasıyla TV8 ekranlarına taşınan ve 2. sezonunda da yoluna devam eden Doya Doya Moda'da 108. bölüm bugün izleyicilerin karşısına çıkıyor. Güzellikleri ile İstanbul sokaklarını sallayan yarışmacılar, kombinlerini de konseptlerine göre belirleyip en yüksek puanı alarak günü birinci tamamlamak amacında. Jürinin de büyük bir dikkatle verdiği notlar günün kaderini belirleyecek. Kendi alanında rakipsiz olan yarışmada bugün neler yaşanacağı da sabırsızlıkla bekleniyor. Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 9 Aralık Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Ceren Bahar'ın asistanı mı?

Yarışmaya kısa süre önce katılan Bahar Candan ile Ceren Keskin arasındaki yakınlık dikkat çekmişti. İkili muhabbetlerini ileri taşırken flaş bir iddia bomba gibi düştü. Bahar'ın Ceren için 'Benim asistanlığımı yapıyor' dediği öne sürüldü. Herkes bir anda şoke olurken Ceren Bahara; 'Ben senin asistanlığını neden yapayım? Ben seni yüceltirken sen beni aşağı çekiyorsun' ifadelerini kullandı. Bahar ise 'Yapsan ne olur ki' cevabıyla herkesi kahkaya boğdu.


Birben full çekti!

Doya Doya Moda'nın dün yayınlanan son bölümünde herkes gün sonunu merakla bekliyordu. Konsept kız kardeşinin nişanıydu ve herkes konbinlerini belirleyerek jüri karşısına çıktı. Puanlamada Birben aldığı 20 tam puanla birinciliği elde etti. İkinci sırada ise 17 puanla Özde yer aldı. Rabia ve Sabiha 13 puanla üçüncülüğü, Ceren ve Bahar ise 12 puanla dördüncülüğü paylaştı. Yeni yarışmacı Tuğba 8 puanla sonuncu oldu.


Doya Doya Moda 9 Aralık Çarşamba 2. sezon 108. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 9 Aralık Çarşamba Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Tuğba Karhan: 11 + 8
  • Bahar Candan: 0 + 12
  • Birben Coşkun: 11 + 20
  • Rabia Ağca: 6 + 13
  • Sabiha Küçükislamoğlu: 13 + 13
  • Ceren Keskin:15 + 12
  • Özde Karacan: 6 + 17

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları


Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?