Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kaç puan aldı? 31 Mayıs 2022 Salı puanları

TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemkteyiz'de yeni gün heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olan zorlu maratonun ikinci bölüm de renkli anları beraberinde getirecek. Bugün yarışacak isim ise Recep oldu. Genç yarışmacının performansı ve puanları merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kaç puan aldı? 31 Mayıs 2022 Salı puanları haberimizde.

Televizyon 31.05.2022, 14:32 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kaç puan aldı? 31 Mayıs 2022 Salı puanları

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Yemekteyiz'de yeni haftaya merhaba deniyor. Beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olacak programdaki yarış nefes kesecek. Haftanın ilk gününde evinde rakiplerini ağırlayarak yemeklerini hazırlayacak ve onlardan puan alacak isim Recep olarak açıklandı. Zor anlar yaşayan ve işi kolay olmayan güzel yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. Seyirciler bir an önce verilen puanları merak ederek araştırmalada bulunuyor. Peki, Recep Uçar kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 31 Mayıs 2022 Salı puanları haberimize yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kimdir?

Bu haftanın ilgi çekici yarışmacılarından biri olan Recep Uçar 35 yaşında. Aslen Kastamonulu. Mağaza vitrinlerinde dizayn ve tasarım yapıyor. Daha önce birçok yarışmada adını duyurmayı başaran Uçar, oyunculuk alanında da ilerlemek istiyor. Ayrıca Yemekteyiz'de de fırtınalar estirmeyi başarmıştı. Sivri dilli yorumları, renkli tepkileri ve rakiplerine hakkı neyse o puanları vermesiyle adından söz ettirdi. Eğlenceli kişiliği ile yıllardır programlarda yer alıyor. Ayrıca binlerce kişi tarafından takip edilen bir hesaba da sahip. Ünü nedeniyle çok sayıda sosyal medya kullanıcısı kendisini takip ediyor. Instagram hesabı @recep_ucar'dır.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep Uçar menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Recep Uçar hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.

zuhal topal'la yemekteyiz Recep
 

Melike X
Ahmet X
Yurdagül X
Tuğçe X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande


zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?