Doya Doya Moda 18 Haziran Cuma puan durumu | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu

Televizyon ekranlarının sevilerek izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Doya Doya Moda'da adım adım sezon finaline doğru gidiliyor. All Star etabının büyük bir heyecan yaşattığı bir cuma gününde daha izleyiciler televizyon karşısına geçerek bu zorlu maratona tanıklık etmek istiyor. Bugün birinci belirlenecek. Herkes kolyeyi boynuna takmak amacında. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 18 Haziran Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 18.06.2021, 12:37 21.06.2021, 11:46 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 18 Haziran Cuma puan durumu | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu

TV8'de tarz ve stil rüzfarları esmeye devam ediyor. Talya Prodüksiyon imzasını taşıyan Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? sorusunun yanıtı sabırsızlıkla bekleniyor. TV8'de yayınlanan bölümleri ile her geçen gün daha da fazla izlenen ve heyecanıyla seyircileri de ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'da hafta ortası başlıyor. Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülaşh Saraçoğlu ve Umut Eker'in jüri koltuğunda oturduğu yarışmada yarışmacılar İstanbul sokaklarında yine mücadele verecek. Belirlenen konsepti kendilerine verilen ücretlerle gerçekleştirecek olan 7 moda tutkunu kızın jüri karşısında alacağı puanlar da kaderlerini belirleyecek. Herkes alınacak puanları ve elde edilecek sıralamayı da merak ediyor. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 18 Haziran Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 18 Haziran Cuma kim birinci oldu? 

Pazartesi başlayan haftanın son günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 15 + 9 + 9 + 
  • Rabia Ağca: 19 + 14 + 4 + 9
  • Sepideh Su Baher: 15 + 11 + 20 + 16
  • Betül Böçkün: 15 + 5 + 13 + 20
  • Emel Başkan: 20 + 10 + 12 + 4
  • Özde Karacan: 14 + 12 + 20 + 20
  • Ferdanur Başaran: 19 + 6 + 4 + 5

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?