Doya Doya Moda 8 Haziran Salı puan durumu | Doya Doya Moda'da kim birinci oldu

Türkiye'nin ilk ve tek büyük beden yarışması Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı 7 güzel kadının rekabetinde bir kez daha kozlar paylaşılacak. İstanbul sokaklarında gerçekleştirilecek mücadelede gözler alınacak puanlara ve elde edilecek sıralamaya çevrildi. Her yarışmacının hedefi bugünü ilk basamakta tamamlamak. Peki, Doya Doya Moda All Star'da 8 Haziran Salı kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 08.06.2021, 11:45 09.06.2021, 11:43 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 8 Haziran Salı puan durumu | Doya Doya Moda'da kim birinci oldu

TV8'in sevilerek izlenen tarz yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Dün ilk bölümü ile yayınlanan ve büyük bir mücadeleye sahne olan programda gözler bugüne çevrildi. Elde edilen sıralamaları nardından bugünde de yine yarışmacılar kozlar paylaşılacak. İstanbul sokaklarındaki mücadelede had safhaya çıkacak olan rekabetteki amansız yarışın sonuçları da sabrısızlıkla bekleniyor. 7 büyük beden kadının tarzlarını, stillerini ve zevklerini miyonlara yansıtmak istedikleri bölümde gerginlikler de eksik olmayacak. Son sözü ise podyumda oturan jüri üyeleri söyleyecek. Kıran kırana ve dopddolu içerğiyle TV8 ekranlarndaki yerini alacak program ilgiyle izlenecek. Peki, Doya Doya Moda All Star'da 8 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 8 Haziran pazartesi kim birinci oldu? 

Bugün başlayacak haftanın ikinci günündeki puan durumu aşağıda bulunuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 16
  • Rabia Ağca: 20
  • Sepideh Su Baher: 20 
  • Betül Böçkün: 14
  • Emel Başkan: 18
  • Özde Karacan: 17
  • Ferdanur Başaran: 19

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138