Doya Doya Moda All Star 24 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı ve çetin 7 yarışmacının kıyasıya rekabetinde gözler ilk günün sonuna çevrildi. Herkes haftaya iyi bir başlangıç yapmak ve cuma günkü finalde kolyeyi yakasına takmak istiyor. Peki, Doya Doya Moda All Star 24 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 24.05.2021, 11:36 24.05.2021, 11:50 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda All Star 24 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

TV8 ekranlarında tarz ve stil dünyanızı genişleten Doya Doya Moda'da bugün yeni haftanın ilk bölümü seyircilerin karşısına çıkıyor. İstanbul sokaklarına çıkacak ve ardından kendileri için belirlenen sürede konseptlerini seçebilme savaşı verecek olan 7 yarışmacı daha sonra podyumda puan için rekabete girecek. Geçen hafta Özde en yüksek puanı elde ederek kolyeyi yakasına takmış ve bu finalde de yenisini ekleyeceğini söyleyip gövde gösterisinde bulunmuştu. Gözler şimdilik onda ancak bugün herkes sıfır ve temiz bir sayfa açacak. O nedenle tüm yarışmacıların şansı eşit. Peki, Doya Doya Moda All Star 24 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Aynı yarışmacılar devam ediyor

Cuma günü gerçekleşen finalin ardından Özde'nin birinciliği elde etmesiyle bugün yeniden başlayan maratonda tüm yarışmacılar kozlarını paylaşmayı sürdürecek. Yeni hikayelerin yaşanacağı haftada kızlar yine birbirlerine karşı mücadele vermeye devam edecek. Herkesin amacı kolyenin sahibi olabilmek ve tarzını milyonlara yansıtmak.


 

Doya Doya Moda 24 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar finali de direkt etkileyecek. Dört bölümde elde edilen sıralama ise finalde değişebilir. Son gün 40 puan üzerinden yapılacak değerlendirme nedeniyle geride olan yarışmacıların umudu daha da artıyor. Farkın kapanmasını engellemek ve öne geçmek adına büyük önem taşıyor.
 

  • Birben Coşkun: 
  • Rabia Ağca: 
  • Sepideh Su Baher: 
  • Betül Böçkün: 
  • Emel Başkan: 
  • Özde Karacan: 
  • Ferdanur Başaran:

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?