Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın daha sonuna gelindi. Birbirinden iddialı yarışmacıların rekabetinde artık son kez tatlı yapılacak. Ardından puanlar alınarak sıralama oluşacak. Kritik günde beş bilezik sahibi ve gidecek isimler belirlenecek. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 26.02.2021, 10:52 05.03.2021, 11:12 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan ve her bölümü ile de hem eğlence hem de lezzetin dibine vuram Gelinim Mutfakta'da 130. hafta tamamlanıyor. Dört gün boyunca kendilerinden istenen yemekleri hazırlayan gelinler bu kez de tulumba tatlısıyla puan alabilmek adına uğraş verecek. Telafinin olmayacağı ve hata yapanın da birbirlerine yakın puanlar olması sebebiyle elenme korkusu yaşayacağı günde sıralama merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Kim elendi?

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da artık hafta finali. 130. haftanın sonuna gelindi ve bir gelin/kayınvalide beş altın bileziğin sahibi olurken diğeri ise elenecek. Kıran kırana devam eden mücadelede hafta boyu performanslarıyla dikkat çeken dört güzel yarışmacı artık son kez kozlarını paylaşacak ve ardından puanlarını alacak. Kayınvalideler de en yüksek puanları gelinlerinin tabağını bularak onlara vermek için uğraşacak. Dün bilindiği üzere Zeynep 20 puanla çeyrek altını kazanmıştı. Ayten 19 puanla ikinci, Aysun 14 puanla üçüncü olmuştu. Esra da 8 puanla ikinci sonunculuğunu almıştı. Genel puan durumunda ise Zeynep ve Ayten 63 puanla ilk sırada. Aysun ise 54 puanla ikinci basamakta. Esra da yine 52 puanla bu alanda da sonuncu. Puanlar görüldüğü üzere birbirine çok yakın. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 43 + 20 = 63
Aysun Kuşatan: 40 + 14 = 54
Ayten Hatamova Gürüf: 44 + 19 = 63
Esra Birinci: 44 + 8 = 52

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138