Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi puan durumu| Kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı

Kanal D ekranlarının en çok sevilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni hafta bomba gibi başlıyor. Birbirinden iddialı ve daha önce birincilikler kazanmış yarışmacılar büyük sezon finali maratonunda karşı karşıya geliyor. Gelinler yemekleri ve kayınvalideler de birbirlerine karşı verecekleri sınavlarla birinciliği elde etmek istiyor. Herkesin hedefi altınları kazanabilmek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? 7 Haziran Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 07.06.2021, 12:09 07.06.2021, 12:14 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en uzun soluklu yarışmalarından biri olmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da büyük sezon finali maratonu ekranlara gelmeye başlayacak. Birbirinden iddialı yarışmacıların sezona nokta koyacağı mücadelede kazanacak isimler de merak ediliyor ve bir an önce izlenmek isteniyor. Birçok yarışmacının yarışmasının beklendiği bu zorlu rekabette alınacak puanlar ve elde edilecek sırlamada da ilk günün en çok araştırılanaları arasında yer alıyor. Herkesin amacı ilk günün psikolojisini iyi bir şekilde üzerinden atmak ve çeyrek altını kazanmak. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? 7 Haziran Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'da geçen hafta veda eden yarışmacılar Deniz ve kayınvalidesi olmuştu. Bugünün yarışmacıları ise henüz bilinmiyor. Yayınlanan fragmanda birçok isim ekranlara geldi ve hangilerinin yarışacağı henüz bilinmiyor. Bunu sadece program yayınlanmaya başladığında öğrenilecek. Amansız bir yarış seyircileri bekliyor. 

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Yeni bölümde kendilerine verilen süre zarfında birincilik için kolları sıvayacak olan gelinler en yüksek puanı alabilmek adına yarışacak. Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi birincisi açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu? Kim elendi?

Salıden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138