Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2021 Pazartesi puan durumu! Günün birincisi kim, çeyrek altını kim kazandı?

Kanal D'de yayınlann bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Gelinim Mutfakta'nın yepyeni bir hafta daha başlıyor. İzleyicilerin ekran başına kilitleneceği günde bir gelin ve kayınvalide de zorlu mücadeleye katılarak altın mücadelesi verecek. Nefeslerin tutulduğu bölümde gözler gün sonuna çevrildi. Peki, Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2021 Pazartesi kim birinci oldu? Günün birincisi kim, çeyrek altın ve beş bileziği kim kazandı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 08.02.2021, 11:24 08.02.2021, 11:38 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla Kanal D'de öğle saatlerini renklendiren Gelinim Mutfakta'da yeni bir maraton daha ekranlara taşınıyor. Cuma günü elenen Esin ve Hacer Hanım yerine gelecek yarışmacılarla birlikte daha da renklenecek programda izleyiciler de her şeye anbean tanıklık etmek üzere televizyon karşısına kilitlenecek. Gözler alınacak puanlarda ve herkes haftaya iyi bir başlangıç yapmak istiyor. İlk ödül çeyrek altın olacak. Peki, Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2021 Pazartesi kim birinci oldu? Günün birincisi kim, çeyrek altın ve beş bileziği kim kazandı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Gül Ersoy ve Damla Dalgakıran katılıyor!

Gelinim Mutfakta'nın bugün başlayacak olan yeni haftasındaki yarışmacılar da belli oldu. Buna göre bugünden itibaren rakibeleri karşısında mücadele ederek altın kazanmak için kolları sıvayacak isimler Damla Dalgakıran ve kayınvalidesi Gül Ersoy oldu. Güzellikleri ile dikkat çeken iki yeni yarışmacının performansı da merak ediliyor. İddialı giriş yapan ikili şimdiden büyük ilgi gördü.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 
Aysun Kuşatan: 
Ayten Hatamova Gürüf:
Damla Dalgakıran:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?