Yemin 73. bölüm fragmanı ve özeti - Emir ile Reyhan barışacak mı?

Kanal 7'nin hafta içi dizisi Yemin'in 11 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak 73. bölüm fragmanı ve özeti belli oldu. Kemal Reyhan'ın yanına gitti ve 'Emir seni aldatmadı' dedi. Ancak büyük bir sorun daha var! Yeni bölümde neler yaşanacağı ve hangi gelişmelerle sona ereceği konusundaki detaylar haberimizde.

Medya 10.09.2019, 19:02 11.09.2019, 22:15 Burak ZİHNİ
Yemin 73. bölüm fragmanı ve özeti - Emir ile Reyhan barışacak mı?

Yayınlandığı günden beri 70 bölümü geride bırakan ve kısa sürede önemli yapımlar arasına adını yazdıran popüler dizi Yemin'de heyecan giderek artıyor. Emir ve Reyhan arasında yaşanacak her an sabırsızlıkla bekleniyor. Toplamda 14 haftalık bir zaman diliminde yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak edilerek araştırılıyor. Yapımın oyuncuları arasındaki ilişkiler, duygusal anlar ve daha pek çok şey dikkat çekiyor. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 73. bölüm fragmanı ve özeti ile karşınızda.
 

Yemin 73. bölüm özeti

 Uzunca bir süre yeniden karşılaşan Emir ve Reyhan aşklarına kaldıkları yerden devam ederler. Ancak bu eskisi kadar kolay olmayacaktır. Birbirlerine derin bir öfke besleyen Emir ve Reyhan’ın bu durumu en çok Cavidan’ı mutlu eder. Narin ile alelacele bir evlilik yapan Kemal ise, büyük bir çıkmazın içerisine girer. Kızı Masal’ı kaybetmek istemeyen Kemal, bu durumu Masal’a ve Şehriye ye uygun bir dil ile anlatmanın yollarını arar.
 

Yemin 73. bölüm fragmanı

 
YEMİN 73. bölüm İZLE

YEMİN 73. bölüm ÖZETİ


yemin emir ölecek mi? 73. bölüm izle

yemin emir ölecek mi? 73. bölüm özetiyemin 2. sezon ne zaman başlayacak

yemin 70. bölüm izle

yemin 70. bölüm özet

yemin 73. bölüm fragman ve özeti

yemin 73. bölüm izleyemin 73. bölüm izle

yemin 73. bölüm özeti ve fragmanı

yemin 73. bölüm izle

yemin 73. bölüm özet ve fragmanı

yemin son bölüm izle

yemin son bölüm özet

yemin izle

yemin fragman

yemin 73. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 73. bölüm izle

61. bölüm FRAGMANIyemin emir

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragman


60. bölüm FRAGMANIyemin fragman

yemin fragman

yemin 73. bölüm fragmanı izle

yemin 73. bölüm izle


yemin izle

yemin özet

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

Yemin 55. böüm fragmanı

yemin 73. bölüm izle

YEMİN 73. bölüm FRAGMANI

YEMİN 73. bölüm İZLE

yemin 73. bölüm izle

yemin 73. bölüm fragmanı izle

yemin 73. bölüm izleyemin 73. bölüm izle

yemin saat kaçta başlayacaj

yemin 73. bölüm izle

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.  Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

yemin dizisi izle

Yemin'in konusu
Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.  Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.  Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da evine giren davetsiz misafirle değişir.  Şirket ortağı ve başarılı bir avukat olan Kemal, 5 yaşındaki kızıyla yaşayan bekâr bir babadır. Tüm dünyasını biricik kızı Masal üzerine kuran genç adamın, en büyük yarası ise kızının sessizliğidir. 3 yıl önce annesinin evi terk etmesiyle içine kapanan Masal, o günden sonra bir daha hiç konuşmamıştır.  Kemal de o günden sonra bütün kadınlara kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki güzeller güzeli Leyla bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye kadar. Leyla’nın davetsiz misafirliği, Kemal ve Masal için bir mucizenin kapısını aralar. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

tuğgül küçükoğlu kimdir

Künye:  
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

yağmur akdağ kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

yağmur akdağ fotoğrafları

Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör

sıla türkoğlu fotoğrafları

sıla türkoğlu kimdir

Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Özge Yağız kimdir
Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakteriyle çok sevilen Özge Yağız, 22 yaşındaki güzel oyuncu Özge Yağız, Hasan Güngör menajerliğinde çalışamaktadır. Gündüz kuşağında en çok sevilen isimlerinden biri olan Yağız, geleceğin başrol kadını olarak gösteriliyor. Başkent İletişim Bilimleri Akedemesi mezunu olan ÖÖzge, oyunculuk derslerini tamamladıkdan sonra kendini ekranda buldu. Adını Sen Koy Zeliha'dan sonra Yemin Reyhan karakteriyle ekranlara gelecektir. Özge Yağız'ın sevgilisi olmadığı biliniyor. Henüz kimseyle yakalanmadı ve sessiz sedasız bir hayat sürmektedir. Şimdi ise Kanal 7 ekranlarında Yemin adlı dizide Reyhan karakterini canlandırmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?