Yemin 84. bölüm | Cemre evi ateşe verdi! Emir ve Reyhan ölecek mi?

Kanal 7'nin fenomen dizisi Yemin'in 83. bölümü az önce sona erdi. Yayınlanan 84. bölüm fragmanında Cemre, Emir ve Reyhan'ın kaldığı evi ateşe verdi. Peki Emir ve Reyhan ölecek mi? Detaylar haberimizde.

Medya 25.09.2019, 21:40 26.09.2019, 11:49 Gazete Damga

Türkiye'nin en çok izlenen hafta içi dizilerinden biri olan ve her geçen gün izleyici kitlesini artıran Yemin'de Emir ile Reyhan'ın önüne sürekli yeni engeller çıkıyor. Aralarında küslük olan ancak sonrasında ilişkilerine yeni bir yön vermeye başlayan çiftin mutlu günleri görmesine kesin gözle bakılıyordu. Ancak bu durum uzun sürmedi. Cemre bir kez daha araya girdi.
 


Cemre evi yaktı!

Yemin'in ekranlara gelen 84. bölüm fragmanında Reyhan'dan telefonu Emir'e vermesini isteyen Cemre ret yanıtı alır. O sırada Emir'in "Havlu verir misin" sözünü duyan Cemre aracında çılgına döner ve soluğu çiftin kaldığı evde alır. Benzin döktükten sonra evi ateşe veren Cemre herkesi şoke eder. Bu andan itibaren Emir ve Reyhan öldü mü? sorusu da sorulmaya başlandı. Yeni bölümde neler yaşanacağını sizler için derledik.

 

Yemin 84. bölüm özeti

İzleyicinin beğenisini toplayan Yemin dizisinde 84. bölümde Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de bugün dağ kulübesinde baş başa kalan Emir ve Reyhan'ın aralarındaki buzlar eriyecek mi? Emir ile Reyhan dağ kulübesinde baş başa kalır. İkisinin arasındaki sorunlar bu romantik ortamda bitecek mi? Reyhan'ın planını öğrenen Cemre ise gözü dönmüş bir şekilde harekete geçer. Öte taraftan her şeyi yanlış anladığını fark eden Kemal, kendisini Narin'e affettirmenin yollarını ararken, bir yandan da adım adım kendisini bekleyen tehlikeye doğru ilerler.   Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:15’te Kanal 7 ekranlarında…


Yemin 84. bölüm fragmanı yayınlandı! 

Yemin 85. bölüm izle

Yemin 85. bölüm özeti ve fragmanı

yemin 84. bölüm özeti ve fragmanı

yemin 84. bölüm izle


yemin 84. bölüm özeti

yemin 84. bölüm izle


YEMİN 84. bölüm İZLE

YEMİN 84. bölüm ÖZETİ


yemin emir ölecek mi? 84. bölüm izle

yemin emir ölecek mi? 84. bölüm özetiyemin 2. sezon ne zaman başlayacak

yemin 70. bölüm izle

yemin 70. bölüm özet

yemin 84. bölüm fragman ve özeti

yemin 84. bölüm izleyemin 84. bölüm izle

yemin 84. bölüm özeti ve fragmanı

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

yemin emir

yemin 84. bölüm izle

yemin 84. bölüm özet ve fragmanı

yemin son bölüm izle

yemin son bölüm özet

yemin izle

yemin fragman

yemin 84. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 84. bölüm izle

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragman

yemin fragman

yemin fragman

yemin 84. bölüm fragmanı izle

yemin 84. bölüm izle

yemin izle

yemin özet

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

Yemin 55. böüm fragmanı

yemin 84. bölüm izle

YEMİN 84. bölüm FRAGMANI

YEMİN 84. bölüm İZLE

yemin 84. bölüm izle

yemin 84. bölüm fragmanı izle

yemin 84. bölüm izleyemin 84. bölüm izle

yemin saat kaçta başlayacaj

yemin 84. bölüm izle
 

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

 

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.
Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?