4 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

TV8 ekranlarının ilgiyle seyredilen yarışması Doya Doya Moda'danın yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hafta finaline doğru adım adım giderken yarışmacılar kendilerine ayrılan sürede birincilik için İstanbul sokaklarına çıkacak ve ardından podyumdaki kombinleriyle puanlarını alacak. Seyirciler de gün sonunda oluşacak sıralamayı merak ediyor. Peki, 4 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 04.08.2022, 14:34 Burak ZİHNİ
4 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Talya Prodüksiyon imzasıyla TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergileyerek kombinlerini belirleyip puanlarını alacakları programda final öncesinde herkes günü zirvede tamamlamak ve ödülü kapmak amacında. Bunun için önce son günü avantajla bitirmeleri gerekiyor. Peki, 4 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.
 

Doya Doya Moda 4 Ağustos Perşembe kim birinci oldu?

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın son günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 4 Ağustos Perşembe puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Pınar Asoubar:
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir:


 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?


Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız Çarşambaden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek. Sezon boyunca katılacak isimler de listeye eklenecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?