Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Haziran kim birinci oldu? [Ahmet Özyer kaç puan aldı]

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergiledikleri zorlu maratonun son gününde gözler elde edilecek puanlara çevrildi. Pazartesi günü Melike Alkan'ın başlattığı zorlu yarışı bugün Ahmet Özyer bitirecek. Gün sonunda da 15 bin liranın sahibi açıklanacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Haziran kim birinci oldu? Detaylar haberimizde.

Televizyon 03.06.2022, 14:39 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Haziran kim birinci oldu? [Ahmet Özyer kaç puan aldı]

Türkiye'nin günlük yemek yarışmaları arasında en çok izlenen yapımı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta sona eriyor. Beş yarışmacı arasındaki amansız mücadelenin tamamlanacağı final gününde Ahmet Özyer kendisine tanınan 2.5 saatlik süreyi orantılı kullanmak, yemeklerini yaparak rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına en iyi şekilde çıkmak istiyor. Alacağı puanlar sonrasında beş bölümlük etap tamamlanacak. Ardından da Zuhal Topal da puanlarını açıklayacak ve bir kişi mutlu sona ulaşmanın keyfini yaşayacak. 15 bin liranın sahibini bulacağı zorlu yarışın galibinin kim olduğu merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, 3 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu kazandı? 15 bin lirayı kazanan isim haberimizde.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Ahmet yaptığı kebapla eşsiz bir lezzet sunmaya çalıştı. Bu anlarda gösterdiği tiyatral tepkiler de çok konuşuldu. Recep Uçar'ın kendisine çıkışı da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Tabakları garson edasında taşıması da yin Recep Uçar'ın dikkatinden kaçmadı. Instagram hesabı bilinmemektedir.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet Özyer menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Ahmet Özyer hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.
 

Recep X
Tuğçe X
Yurdagül X
Melike X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande


zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?