Zuhal Topal'la Yemekteyiz Baran Barut kaç puan aldı? Yemekteyiz 23 Haziran puanları

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının amansız rekabetine tanıklık edilen zorlu maratonda bugün en yetenekli olduğunu göstermek isteyen isimlerden biri olan Baran Barut mutfağa girerek kolları sıvayacak. Ardından da belirlediği menüsünde yer alan yemekleri hazırlayacak. Kendisinden beklentiler büyük. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Baran Barut kaç puan aldı? Yemekteyiz 23 Haziran puanları haberimizde.

Televizyon 23.06.2022, 14:17 24.06.2022, 14:37 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Baran Barut kaç puan aldı? Yemekteyiz 23 Haziran puanları

Sunculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile birincilik mücadelesi verdiği zorlu rekabette bugün de yine herkes ekran karşısına kilitlenecek. Lezzet ve rekabet dolu programın ilk gününde Emine Seçme yarışmış ve puanlarını almıştı. İkinci günde ise Duygu Kaplan rakiplerinin karşısına çıkmıştı. Hafta ortasında galerici Halil İbrahim lezzetli yemeklerini sofraya taşıdı. Bugün de sıra Baran Barut'ta. Yarın yarışacak olan Gülçin Hanım'dan önce en yüksek puanı alarak ilk sıraya yerleşmek isteyen genç yarışmacının performansı merak konusu. Peki, Baran Barut kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Haziran Perşembe puanları haberimizde.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Baran Barut menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Baran Barut hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen deneyimli yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.
 

Emine X
Halil İbrahim X
Duygu X
Gülçin X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Baran kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettirecek isimlerinden biri olması beklenen Baran Barut fragmandaki tavırları, hareketleri ve sözleri ile dikkat çekmeyi başardı. Rakiplerine karşı dobra cevaplarıyla izleyicilerin de takdirini kazanan genç yarışmacı, oyunculuk yapıyor. Netflix'te yer alan bir projeye de konuk oyuncu olarak katıldı. Jade Casting'e bağlı olarak çalışıyor. Instagram'da sahip olduğu binlerce takipçisiyle gündelik yaşamdan ve kariyerinden paylaşımlarda bulunuyor. Şu an 6 bine yakın kişi tarafından takip ediliyor. Profiline @baranbarut adresinden ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma Ateş fotoğrafları

zuhal topal'la yemekteyiz İsmet Tiryaki
 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya


Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?