Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kaç puan aldı? 6 Haziran 2022 Pazartesi puanları

TV8 ekranlarının sevilerek seyredilen ve her anına lezzet yarışına sahne olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların amansız rekabetine tanıklık edilen zorlu maratonun yeni bölümlerinde yarışacak isimler belirlendi. Haftayı başlatacak performansa imza atacak isim Fatma Pişkin olarak açıklandı. Kendisinin performansı da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kaç puan aldı? 6 Haziran 2022 Pazartesi puanları haberimizde.

Televizyon 06.06.2022, 15:20 13.06.2022, 14:06 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kaç puan aldı? 6 Haziran 2022 Pazartesi puanları

Etten hamur işine, tatlıdan sebze yemeklerine kadar birçok tadı ekranlara taşıyan Zuhal  Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasına merhaba deniyor. Birbirinden renkli konuklarıyla da reyting zirvesine oynayan programın yeni haftasında yarışacak isimler belirlendi. Buna göre daha önce de En Hamarat Benim'de kamera önü deneyimi yaşayan Fatma Pişkin haftanın ilk yarışmacısı olarak önce alışverişini yapacak ardından da mutfakta marifetlerini sergileyecek. Kendisinden beklentiler de büyük ve bir an önce seyredilmek isteniyor. Peki, Fatma Pişkin kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Haziran 2022 Pazartesi puanları haberimize yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma Pişkin menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Fatma Pişkin hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.
 

Gülay X
Öznur X
X
X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu DoğanZuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?