Doya Doya Moda 17 Aralık Perşembe kim birinci oldu? Puan durumu

Televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana fırtınalar estiren ve tarz konusunda izleyenlere resital sunan Doya Doya Moda'da dördüncü gün başlıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının yarışında yine puan savaşı verilecek. Gün sonunda ise birinci belirlenecek. Peki, Doya Doya Moda 17 Aralık Perşembe kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 17.12.2020, 13:35 18.12.2020, 10:10 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksüyon imzasını taşıyarak çıktığı yayın hayatında 2. sezonda da 110 bölümü geride bırakan Doya Doya Moda'nın hafta finaline adım adım yaklaşılıyor. Bugün dördüncü kez İstanbul sokaklarına çıkacak olan 7 büyük beden yarışmacının tercih edecekleri kombinler yarınki final öncesinde kaderlerini belirlemek adına atacakları adımın sağlamlığını ortaya koyacak. Kimse hata yapmak ve geride kalmak istemiyor. Bu sebeple herkes acele yerine soğukkanlı olmalı ve içine sinen kombini oluşturmalı. Aynı zamanda da diğer yarışmacılarla girilecek psikolojik savaşta da ayakta kalmalı. Peki, Doya Doya Moda 17 Aralık Perşembe kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Bahar Candan Uğurkan Erez'i üzdü

Doya Doya Moda'nın dün yayınlanan bölümünün ardından gözler bugündeydi ve fragman paylaşıldı. Yayınlanan görüntülerde Uğurkan Erez, Bahar Candan'ın hareketlerine içerlenirken görülüyor. Değerlendirme sırasında yan tarafa bakan ve çantasını yere atan Bahar'a; 'Bunu kabullenmiyorum' diyen Erez'in ardından da Gülşah Saraçoğlu; 'Ben burada Uğurkan abi için üzülüyorum ama en çok da senin için... Sen kendini bu hale getirdin' ifadelerini kullandı.


 

Bugünkü adres Bakırköy

Doya Doya Moda'nın bugün yayınlanacak olan bölümünde yarışmacılar ikinci kez Bakırköy sokaklarında kıyafet arayışına girecek. 2 saatlik sürede en iyi tercihleri yapmak isteyen 7 iddialı kadın diş buğdayı konseptine göre seçimlerini gerçekleştirecek.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 17 Aralık Perşembe 2. sezon 114. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 17 Aralık Perşembe Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Buket Köklü: 5 + 7 + 8
  • Bahar Candan: 12 + 16 + 4 
  • Birben Coşkun: 18 + 12 + 10
  • Rabia Ağca: 20 + 19 + 12
  • Ayşegül Toptaş: 7 + 14 + 14
  • Ceren Keskin: 12 + 6 +18
  • Özde Karacan: 18 + 15 + 20

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138