Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 14 Aralık Pazartesi puanları

TV8'de yayınlanan bölümleri ile her geçen gün daha da fazla izleyiciyi ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden ilgi çeken 7 yarışmacısıyla yoluna devam eden programda bugün yeni bir isim daha bu zorlu maratona katılacak. Gözler ise gün sonunda. Yani puanlarda. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 14 Aralık Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 14.12.2020, 14:16 15.12.2020, 08:24 Burak ZİHNİ

Türkiye ve dünyada büyük beden stil yarışması olarak varlığını sürdüren tek program olan Doya Doya Moda'da bugün yeni bir haftaya merhaba deniliyor. Birbirinden değerli jüri üyeleri ve renkli yarışmacılarıyla televizyon ekranlarına neşe getiren yapım bugün de mücadelesi ile nefes kesecek. Haftanın beş günü İstanbul sokaklarında birincilik mücadelesi verecek 7 güzel kadından hangisinin mutlu sona ulaşacağı merak konusu. Bunun için ilk gün puanları büyük önem taşıyor. Sebebi ise iyi bir başlangıç yapılması haftanın geri kalanı için de moral ve motivasyon anlamına geliyor. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 14 Aralık Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Yeni yarışmacı kim?

Doya Doya Moda'nın bugün başlayacak yeni haftasında 6 yarışmacı arasına katılacak isim de merakla bekleniyor. Bilindiği üzere cuma günü pazartesi katılan Tuğba Karhan elenmişti. Bir yarışmacının daha ilk beş gün sonunda hayallerine veda etmesi sonrasında yeni gelecek ismin performansını da şimdiden merak konusu haline getirdi. Kendisi hakkındaki haberimizi web sitemizde okuyabileceksiniz.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Neden hep potadasın Rabia?

Doya Doya Moda'nın bugün ekanlara gelecek olan yeni bölümü için paylaşılan fragmanda yine meydan okuma vardı. Rabia ve Birben'in karşı karşıya geldiği tartışmada Birben; 'Madem sana her şey yakışıyor da neden hep potadasın?' sorusunu sordu. Son haftalarda sürekli son sıralarda kendisini bulan Rabia'nın buna nasıl bir performansla cevap vereceği şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.


Doya Doya Moda 14 Aralık  Pazartesi 2. sezon 111. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 14 Aralık Pazartesi Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Yeni yarışmacı:
  • Bahar Candan:
  • Birben Coşkun:
  • Rabia Ağca: 
  • Sabiha Küçükislamoğlu: 
  • Ceren Keskin:
  • Özde Karacan: 

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?