Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 puan durumu ne?

Kanal D'nin hafta içi günlerinde yayınlanan yarışması Gelinim Mutfakta'nın 622. bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı dört gelin ve kayınvalidenin altın için vereceği mücadelede yine nefesler tutulacak. Gözler oluşacak sıralamada. Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 puan durumu ne? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor.

TV 19.01.2021, 11:12 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çekişmeli lezzet yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başlıyor. Gelin ve kayınvalidelerin amansız mücadelelerine devam edeceği günde yine herkes altın için kozlarını paylaşacak. Gelinlerin yer elmalı sufle için mutfağa gireceği günde alınacak puanlar ve oluşacak sıralama da merak konusu. Ellerinden gelenin en iyisini yapmak isteyen 8 yarışmacının kıyasıya yarışını kaçırmayın. Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 puan durumu ne? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Sibel'den kötü başlangıç

Dün başlayan yeni haftada yarışmacılar tepsi kebabı ve lavaş yaparak Seda Sayan ile kayınvalidelerin karşısına çıktı. Birincilik mücadelesinin üst düzeyde yaşandığı günde birinciliği Aysun ve Zeynep 20 puanla kazandı. Gizem 17 puanla ikinci oldu. Yeni katılan Sibel ise 12 puanla son sırada yer aldı. Geçen hafta katıldığı pazartesi gününden itibaren kötü bir performans gösteren ve finalde elenen Memduha ile aynı kaderi yaşamak istemiyorsa Sibel'in toparlanması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 19 Ocak 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 20
Aysun Kuşatan: 20
Gizem Sancaktar: 17
Sibel Çağlar: 12

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?