Gelinim Mutfakta 21 Aralık Pazartesi puan durumu! Bugün kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? sorusunun cevabı merakla araştırılıyor. Ayrıca çeyrek altını kim kazandı? konusunda da birçok sorgulama gerçekleştirilerek öğrenilmek isteniyor. Yeni haftanın ilk bölümü ile yayınlanacak yarışmada alınacak puanlar merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 21 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? İşte detaylar...

TV 21.12.2020, 11:13 Burak ZİHNİ

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha başlıyor. Cuma günü altıncı kez dalya diyerek yayın hayatını sürdüren programda Onur Büyüktopçu ve birbirinden iddialı dört takımın ekranlardaki zorlu yolculuğu yine ilgiyle izlenecek. Her geçen gün daha da fazla kişi tarafından seyredilen programda en çok merak edilen konuların başında puan tablosu geliyor. Gelinim Mutfakta 21 Aralık günü kim birinci oldu? Çeyrek altını kim kazandı? Puan durumu ne? sorularının cevabı haberimizde bulunmaktadır.

Özlem Demir ve Elmas Düşmez katılıyor

Yarışmanın bugün başlayacak yeni haftasında yarışacak isimler sabırsızlıkla bekleniyordu. Cuma günü yayınlanan hafta finalinde pazartesi yarışmaya katılan Hülya Özdemir ve kayınvaklidesi elenerek hayallerine veda etmişt. Onların yerlerine kimlerin geleceği konusunda beklentiler yükselmişti ve o isimler açıkladı. Bugünden itibaren Özlem Demir ve kayınvalidesi Elmas Düşmez birincilik mücadelesi verecek. Kendilerini tanıttığımız haberleri web sitemizden okuyabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

İlayda Doğan Arslan:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Özlem Demir:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});