Gelinim Mutfakta 26 Ocak Salı kim birinci oldu? Puan durumu ve çeyrek altını kazanan gelin

Kanal D ekranlarında dün başlayan haftasıyla heyecanın kaldığı yerden devam ettiği Gelinim Mutfakta'da ikinci gün heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı dört gelinin yemekleriyle, kayınvalidelerin ise puanlarıyla renklendireceği bölümde Seda Sayan son sözü söyleyecek ve çeyrek altının sahibini belirleyecek. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Ocak Salı kim birinci oldu? Puan durumu ve çeyrek altını kazanan gelin haberimizde yer alıyor.

TV 26.01.2021, 11:00 Burak ZİHNİ

Pazartesiden cumaya beş gün boyunca izleyenlere hem lezzet şöleni sunan hem de keyifli anlarıyla eğlenceli bir öğle sunan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir maraton daha başlıyor. Dün haftanın ilk bölümünde gelinler hünerlerini sergilemiş ve puanlarını almıştı. Yarışmaya yeni katılan Esin Alamehmet ve kayınvalidesi Hacer Alamehmet de ne kadar dişli rakipler olduklarını göstermişti. Sıra ise bugüne geldi. Yani salıya. Haftanın ikinci gününde alacakları puanlarla finale doğru giden yolda avantaj elde etmek ve çeyrek altının sahibi olmak isteyen gelinler hingel hazırlayacak. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Ocak Salı kim birinci oldu? Puan durumu ve çeyrek altını kazanan gelin haberimizde yer alıyor.


İlk çeyrek Sibel'in

Gelinim Mutfakta'nın cuma günü sona eren haftasının ardından dün altın mücadelesi kaldığı yerden devam etmişti. Dört gelin Osmanlı pilavı ile birincilik için yarışmıştı. Ardından da puanlar verildi ve Seda Sayan sıralamayı açıkladı. Sibel Çağlar 16 puanla ilk günü birinci tamamladı ve çeyreği yakasına taktı. İkinci sırada 14 puanla Zeynep Gökçe vardı. Son sırayı ise 13 puanla Esin ve Aysun paylaştı. Esin'in performansı merakla bekleniyordu ve ilk günde çok kötü olmasa da rakiplerinden geride kaldığı söylenemez. Bugün alacağı puanlar da kaderine etki edecek.
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 14
Aysun Kuşatan: 13
Esin Alamehmet: 13
Sibel Çağlar: 16

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?