Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Pazartesi puan durumu | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yüzlerce bölümdür ekranlardaki yerini alan Gelinim Mutfakta'nın yeni haftası başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların boy göstereceği programda bir gelin ve kayınvalide de maratona ortak olarak altın mücadelesi verecek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 30.08.2021, 11:23 06.09.2021, 11:01 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Pazartesi puan durumu | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan bölümleri ile adından söz ettiren ve bugün 142. haftasına başlayacak olan Gelinim Mutfakta'da heyecan sürüyor. Cuma günü yayınlanan hafta finali ile izleyicilere 2 günlüğüne veda eden program bugünden itibaren yoluna tüm hızı ile devam edecek. Yaruşmacıların ağız tatlarını konuşturacağı, elleri ile marifetlerini ortaya koyacağı zorlu maratonda alınacak puanlar günün kaderini tayin edecek. Her anı büyük bir çekişmeye sahne olacak Gelinim Mutfakta'da herkes gün sonuna kilitlendi. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.

Emine ve Zeynep geliyor

Bugün yayınlanmaya başlayacak olan yeni haftasıyla ekranlara gelecek olan Gelinim Mutfakta'da son olarak Ebru ve kayınvalidesi Nuray Hanım elenerek ayrılmıştı. Yerlerine kimlerin geleceği merak konusuydu ve fragman yayınlandığı andan itibaren herkes yeni isimleri merak ederek araştırmaya başladı. Emine Sağol ve kayınvalidesi Zeynep Sağol beş günlüğüne rakiplerinin karşısına çıkarak uzun süre altın mücadele vermek istiyor. Kendilerini tanıtan haberlerimizi de isimlerinin üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos 2021 Pazartesi Puan Durumu

Yeni bölümle birlikte mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138