Gelinim Mutfakta 6 Eylül Pazartesi puanları | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu

Kanal D'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden hamarat gelinlerin ve iddialı kayınvalidelerin mücadelesinde gözler gün sonunda alınacak puanlara ve oluşacak sıralamalara çevrildi. Çünkü herkes rakiplerini bırakmak ve çeyrek altını yakasına takmak istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 6 Eylül Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

TV 06.09.2021, 10:48 07.09.2021, 11:55 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 6 Eylül Pazartesi puanları | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu

Sunuculuğunu Demet Akalın'ın üstlendiği Gelinim Mutfakta'da bugün tam 151. hafta başlıyor. Geride kalan haftanın Aslıhan'ın zaferi ile sonuçlanmasının ardından gözler bugün başlayacak yeni maratona çevrildi. Dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesinnde alınacak puanlar hem ilk günü hem de finali direkt olarak etkileyecek. Birbirinden lezzetli yemeklerin de yapılmaya başlanacağı haftanın ilk lezzeti acılı tavuk bonfile oldu. Gelinler hazırlıklarını tamamlayarak işe koyulacak, kayınvalideler de tadımları ile puanlarını verecek. Güzel şarkıcı Demet Akalın da son sözü söyleyerek altının sahibini açıklayacak. Kıran kırana ve her an heyecanve gerilimin yaşanabileceği bu zorlu yarışmayı kaçırmayın. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 6 Eylül Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.


Büşra ve Perihan geliyor!

Yarışmanın önemli bir dönemi geride bıraktığı 150. haftanın sonunda elenen isimler belirlenmişti. Hafta boyunca performansları ile hayal kırıklığı yaşatan Büşra Gemici Özdemir ve Perihan Özdemir bugünden itibaren mutfağın yeni sahibi oldu. Boşalan kayınvalideler odasına oturacak olan Perihan Özdemir gelinini savunup tabağını bulmaya çalışacak  Trabzonlu gelin de kendisine verilen sürede yemeklerini en iyi şekilde hazırlamak için şimiden iddialı. İlk gün  fragmanında da bunu gayet iyi gösterdi. Pilavına Demet Akalın'dan "Kızlar, yeni gelin pilavı döktürüyor" sözleri ile övgü geldi. Performansları şimdiden herkesi sabırsızlnadırıyor.


 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 6 Eylül 2021 Pazartesi Puan Durumu

Yeni bölümle birlikte mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138