Emanet 143. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 24 Mart Çarşamba

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Haftanın beş günü izleyicilerin karşısına çıkan yapımda neler yaşanacağı anbean merak ediliyor ve araştırılmak isteniyor. Kırımlı konağındaki gelişmeler yine dizi takipçilerini internette araştırmaya itecek. Konakta eski günlerin geri gelmesini isteyen izleyiciler yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 143. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 24.03.2021, 07:47 24.03.2021, 08:18 Burak ZİHNİ

Yaman ve Seher'İn aşk dolu dünyasında Yusuf için verdikleri mücadeleyi anlatan Emanet'te yeni bir bölüm daha izleyicilerle buluşuyor. Kanal 7'nin sevilen dizisi hafta ortasındaki bölümüyle de yine nefes kesecek. Kırımlı ailesinin konağında yaşanacakların yanısıra karakoldaki gelişmeler de seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. Ayrıca birçok olay daha yaşanacak ve bunlar da ilgiyle izlenecek. Yusuf'un hastalığı Yaman ve Seher'i bir araya getirir. Birlikte verecekleri mücadele onları yeniden yakınlaştırır ancak ilk hedef yeğenlerinin hayata tutunmasını sağlamaktır. Emanet 143. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. 


 

Emanet 143. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 24 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 143. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Emanet’te bu akşam Seher Yusuf için tüm yaşadıklarını unutmaya hazırdır. Yaman ise Seher’in desteğiyle ayakta durur. Yaman’ı içine düştüğü ümitsizlikten kurtaran Seher, yeğeni için tüm yaşananları geride bırakmaya hazırdır. Fırat, Neslihan'a geçerği söyleyemez ancak Cenger'e anlatır. O da Neslihan'a. Neslihan ise gerçeğe inanmak istememekle birlikte sonrasında Bora'dan gerçekleri duymak ister. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 143. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?