Emanet 147. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 30 Mart Salı

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi olmakla birlikte senaryosu ile de adından söz ettiren Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ikinci bölümü de dopdolu bir akşam yaşatacak olan dizide yaşanacaklar merak konusu ve araştırılıyor. Yaman, Zuhal ve İkbal'in izini bulabilecek mi? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 147. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 30.03.2021, 08:19 31.03.2021, 08:29

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7'de yayınlanan Emanet'te yeni hafta dün başladı ve bugün ikinci bölüm ekranlara taşınıyor. İzleyicilerin bir an bile olsun televizyon başından ayrılmadan izlediği yapımda yaşanacaklar merak konusu ve herkes saatlerini ayarlayarak yeni bölümün gelmesini bekliyor. Konakta yaşanan Yusuf sevincinin ardından Yaman'ın gözü yine Seher'in çevirdiğimi düşündüğü oyunu bozmaktadır. Diğer yandan Seher ise yine hayallere kapılmış ve Yaman'ın düzeldiğini zannetmiştir. Fakat sürpriz bir zarf ve telefon her şeyi değiştirebilir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 147. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 147. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 29 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 147. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman, daha önce boynundan söküp aldığı kolyeyi yaptırarak Seher'e hediye eder. Bu arada Zuhal ve İkbal başlarındaki dedektif belasından kurtulmak ister ancak onun böyle bir oyuna gelmeye niyeti yoktur. Hedefinde de Yaman vardır. Gönderdiği zarf ve açtığı telefon sonrası olayın seyri tamamen değişebilir. Yusuf, amcası ve teyzesini mutluluğunu sağlayacak yegane nedendi ve bu anlar sabırsızlıkla bekleniyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 147. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?