Emanet 151. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 5 Nisan Pazartesi

Televizyon ekranlarında yayınlanan bölümleriyle Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olan Emanet'te yeni bir bölüm daha hafta daha başlıyor. Yaman ve Seher'in düzelmeye doğru giden ilişkilerinde yepyeni bir perde daha açılıyor. Ragıp dengeleri değiştirecek. Yaman peki nasıl tepki verecek? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 151. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 05.04.2021, 08:25 Burak ZİHNİ

Hafta içi günlerinde yayınlanan bölümleri Türkiye'nin en çok izlenen dizisi haline gelen Emanet'te heyecan sürüyor. Seher'İn Ragıp ile olan işbirliği Yaman'ın önüne geliyor. Bugüne kadar hep Seher'e inanmak isteyen Yaman ne yapacak? İkbal'in kurduğu tuzak işe yarayabilir. Yaman böylelikle Seher'den daha fazla nefret eder. Ancak tam tersi de yaşanabilir.Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 5 Nisan izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 5 Nisan özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 5 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümünün fragmanıyla izle7.com'da. Yusuf'un iyiliği için bir arada olmaya devam eden Yaman ile Seher'in bundan sonra yaşayacakları merak konusu ve araştırılıyor. Fırat ve Neslihan'ın yeni bir ilişkiye yelken açıp açmayacakları da beklenerek izlenmek isteniyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 5 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?