Emanet 152. bölüm fragmanı ve özeti | Yarın neler yaşanacak? - 6 Nisan Salı

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi olmaya devam eden Emanet'te bugün yeni bir haftanın ilk günü ekranlardaki yerini aldı. Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı yapım yine ilgiyle izlenecek. Herkes Yaman ve Seher'in ilişkilerinde neler olacağını öğrenmek istiyor. Emanet 152. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 05.04.2021, 08:41 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin en çok sevilen dizilerinden biri olmayı başaran ve kısa sürede adını dünyanın birçok ülkesine de taşıyan Emanet'te 31. hafta başladı. Yaman ile Seher'in hayat mücadelesinde yaşadıkları aşk, gerilim ve daha birçok duygunun ele alındığı dizide yine izleyiciler ekran karşısına kilitlenerek dolu dolu bir gün daha geçirecek. Her anı yeni gelişmelere gebe bir pazartesi günü daha seyircileri bekliyor. Yaman'ın Seher hakkındaki öğrenecekleri ilişkilerini nasıl şekillendirecek? Peki yeni bölümde neler yaşanacak? 5 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak Emanet 152. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 152. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 6 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 152. bölüm fragmanıyla DAMGA'da. Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yepyeni bir perde açılıyor. Seher'in sahte pasaport telaşına girdiğini öğrenen Yaman'ın neler yapacağı ve ne tepki göstereceği merak konusudur. Neslihan ve Fırat sevgili olacak mı yoksa Bora buna engel mi çıkaracak? Konaktaki bahçivan hangi dengeleri değiştirecek? Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 152. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti
 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?