Emanet 172. bölüm özeti ve fragmanı izle - 4 Mayıs Salı

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olmayı başarıp prime time dizilerini de geçmeyi sürdüren Emanet'te haftanın ilk günü geride kaldı. Yaman ve Seher'in aşk dolu birlikteliklerindeki ilk bölümden sonra gözler yarına çevrildi. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 172. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 03.05.2021, 17:51 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Emanet'te yeni hafta sürüyor. Geride kalan günün ardından izleyiciler yarını beklemeye başladı. Yaman ve Seher'in birlikteliklerindeki güzel anlar izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Konaktaki ortamın bozulmaması adına adeta seferberlik içinde olan çalışanların çabası ne kadar başarı sağlayabilecekleri meçhul. Diğer yandan Ali'nin de kaderi değişti ve görevine geri döndü. Zuhal ve İkbal'in de amansız mücadelesine dönüşen aralarındaki düşmanlık yeni bir sayfanın da açılmasına neden olabilir. Yeni bölümde neler yaşanacak? sorusunun yanıtı merakla izlenmek isteniyor. Emanet 172. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Emanet 171. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 4 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan 172. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Rüya gibi bir aşka yelken açan Yaman ve Seher'in bu anlarının bitmemesi herkesin en büyük dileği. Konağı pastaneye dahi çeviren Yaman'ın karısına karşı duyguları her geçen gün daha da artmaya devam ediyor. Seher'in de her saniyesi kalbi yerinden çıkacak gibi. Ali, yeniden döndüğü mesleğine dört koldan sarılmak ve Kiraz'ın acısını biraz da olsa unutmak amacında. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 30 Nisan Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?