Emanet 186. bölüm özeti ve fragmanı - 24 Mayıs Pazartesi

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile 37. haftasını da tamamlayan Emanet'te heyecan pazartesiden itibaren devam edecek. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı yapım yeni haftada da ilgiyle izlenecek. Yaman'ın Seher'i korumak adına yaktığı intikam ateşi konağı saracaktır. Hedefte ise İkbal vardır. Peki yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 186. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 21.05.2021, 18:24 22.05.2021, 06:10 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın günlük dizisi olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Emanet'te bir haftanın daha sonuna gelindi. Yaman ve Seher'in hedef alındığı kötülüklerle mücadelesini anlatmaya devam eden dizide İkbal'in ihaneti ortaya çıktı. Bundan sonra sıra Yaman'da. Konağı adeta ateşe verecek olan Yaman'ın Seher savaşı izleyenleri yine ekran karşısına kilitleyecek. Peki pazartesi neler olacak? Emanet 186. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İşte detaylar...


 

Emanet 186. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 24 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 186. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Haftanın ilk günü yine heyecan dolu. Son bölümde öncelikle karakol ekibi... Neslihan ile sohbetini ilerleten Fırat artık adımını atmak üzeredir. Bora'nın uzun süre ortada olmamasından dolayı sevdiği kadınla görüşme imkanı bulması onu daha da cesaretlendirir. Kara daha önce hiç olmadığı kadar İbo'ya yakındır ancak yine de korkmaktadır. İki ilişkinin başlaması en çok Ali ve Sultan Hala sevinecektir. Kırımlıların konağında ise Yaman'ın Seher'e düşkünlüğü ve aşkı giderek artmaktadır. Son olanlar onu daha da alevlendirmiştir. İkbal'in onu sakat bırakma planını öğrenmesi Yaman'ı kor gibi yapar. Zuhal ise Melahat'in yeni planına nasıl cevap verecek merak konusu. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz haftalarda ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 24 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?