Kuaförüm Sensin 10 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu

Türkiye'nin en iddialı saç ve makyaj uzmanlarının yarışarak hünerlerini gösterdiği Kuaförüm Sensin'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Yarışmacılar ve takımlar kendilerine ayrılan sürede son kez ellerinden gelenin en iyisini yaparak birinciliği kazanmak istiyor. Ödül 10 bin lira. Peki Kuaförüm Sensin 10 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz...

Televizyon 10.07.2020, 12:55 10.07.2020, 16:00 Burak ZİHNİ

SHOW TV'nin sevilen yarışması Kuafröüm Sensin'de bir final heyecanı daha yaşanıyor. Dört takımın pazartesiden bu yana gösterdiği eforların ödülü verilecek. Bir takım 10 bin liralık ödülü kazanırken diğer bir takım ise elenmenin üzüntüsünü yaşayacak. Son alınan puanlarla birlikte güncel tablo az çok haftanın görünümünü ortaya çıakrdı ve siz değerli okuyucularımız için de günlere göre dağılımını aktaracağız. Gözler ise bugünün sonunda. Peki Kuaförüm Sensin 10 Temmuz Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu haberimizde yer alıyor. Yorumlarınızı da bekliyoruz.

 

12 yeni yarışmacı geldi!

Bu hafta yeni bir sayfa açarak yayın hayatına devam eden Kuaförüm Sensin'de farklı heyecan vardı. Birbirinden iddialı 12 kişi hem kendileri hem de takımları için birincilik mücadelesi vermek üzere stüdyodaydı. Buna göre Engin Yılmaz, Koray Şarklı ve Özlem Parlu'dan oluşan 1. takım, Ali Ekim, Ece Bingöl ve Almila Kuruığlu'ndan oluşan 2. takım, Tayfun Ateşoğlu, Serap Varol ve Şule Makaroğlu'ndan oluşan 3. takım ve Dilek Öz, Aytekin Hamiş ve Banu Teker'den oluşan 4. takım 10 bin liralık ödül için tüm eforlarını orotaya koydu.

 

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Puan Durumu

Programın son gününden önce ve sonra en çok merak edilen konu ise puan sıralaması. Bu sebeple heyecan daha da artarken zaman zaman gerilim de yaşanıyor. Yarışmacıların tahammülleri daha azalyor. İzleyiciler de kimlerin kazanacağını öğrenmek adına araştırmakarda bulunuyor. Yayın öncesindeki son durumun detaylı dağılımını aşağıda sizlere sunduk. Ancak özetlemek gerekirse toplamda Serap, Tayfun ve Şule 55 puanla ilk sırada. Kendilerini iki takım takip ediyor. Aytekin, Dilek ve Banu ile Engin, Koray ve Özlem 44 puanda. Son sıradaki Ali, Ece ve Almila ise 38 puanda kaldı. Çok önemli bir değişiklik yaşanmazsa ya da karar alınmazsa son sıradaki takım yarışmaya veda edecek.
 

kuaförüm sensin şule makaroğlu

kuaförüm sensin şule makaroğlu

 

Kuaförüm Sensin 10 Temmuz 2020 Perşembe kim birinci oldu? Kim elendi?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 284. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Tayfun, Serap ve Şule biirinci oldu.
Ece, Ali ve Almila elendi.
 

Engin-Koray-Özlem Puan
Pazartesi 14
Salı 5
Çarşamba 14
Perşembe 11
Cuma

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Dilek-Aytekin-Banu Puan
Pazartesi 13
Salı 8
Çarşamba 10
Perşembe 13
Cuma

Kuaförüm Sensin Dilek Öz


Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Ece-Ali-Almila Puan
Pazartesi 10
Salı 7
Çarşamba 6
Perşembe 15
Cuma

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

Serap-Tayfun-Şule Puan
Pazartesi 11
Salı 12
Çarşamba 15
Perşembe 13
Cuma


kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?