Kuaförüm Sensin 24 Temmuz Cuma 294. bölüm tek parça, full, Youtube ve SHOW TV izle

Türkiye'nin en iddialı kuaförlerini ve makyaj uzmanlarını bir araya getiren ve kıyasıya yarışına sahne olan Kuaförüm Sensin'de hafta sona eriyor. Yarışmacılar bir kez daha jüri karşısında ter dökerken izleyiciler de yayını kaçırmamak, izleyemese de tekrarını seyretmek istiyor. Kuaförüm Sensin 24 Temmuz Cuma 294. bölüm tek parça, full, Youtube ve SHOW TV izle sçeenekleri haberimizde. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 24.07.2020, 10:10 24.07.2020, 10:20 Burak Zihni

Jüri üyeliklerini Adnan Serter, Işıl Reçber, Bülent Ersoy ve Seçkin Süngüç'ün üstlendiği Kuaförüm Sensin'de ikinci gün yaşanacak. Kuaförler ve makyaj uzmanları modellerini bugün istenen konseptte saç ve makyaj  için hazırlayacak. Modeller de seçecekleri kıyafet ve aksesuarlarla kendilerine yapılan tasarımları taşımak zorundalar. Hünerlerini sergileyen takımlar puan yarışı kadar psikolojik savaş içerisinde yer alıyor. Bu da zaman zaman gerilim, gerginlik ve tartışma demek. Pazartesiden bu yana özellikle Çiğdem Çelik'in katılımı ile zirve yaptı. İzleyiciler bu anları ilgiyle izliyor ve sosyal medyada da program hakında yorumlar yazmaya devam ediyor. Seyircilerin sabırsızlıkla beklediği bir bölüm daha  SHOW TV'de olacak. Kuaförüm Sensin 24 Temmuz Cuma 294. bölüm tek parça, full, Youtube ve SHOW TV izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 


Kuaförüm Sensin'de kim yarışıyor?

Programın bu hafta başlayan maratonunda yarışan takımlar üçer kişilik gruplarla karşımıza çıkıyor. Aytekin, Dilek ve Banu'dan oluşan birinci takım, Engin, Koray ve Özlem'den oluşan ikinci takım, Eda, Sedat ve Çiğdem'den oluşan üçüncü takım ve Tayfun, Serap ve Hazal'dan oluşan dördüncü takım bugün de seyircinin karşısında ilk sırayı alabilmek için hünerlerini ortaya koyacak.


Kuaförüm Sensin 24 Temmuz Cuma izle

Yayınlandığı her gün binlerce kişi tarafından izlenen Kuaförüm Sensin'in yeni bölümü de merakla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle programın tekrarları gece 03:45'te yayınlanıyor. Diğer yandan Youtube'da Kuaförüm Sensin kanalından tüm bölümleri tek parça, kesintisiz ve full izleyebilirsiniz. SHOW TV resmi web sitesi www.showtv.com.tr üzerinden de seyredebilirsiniz.


Kuaförüm Sensin Eda Kozat fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Eda Kozat kimdir
 

kuaförüm sensin gül mammadova fotoğrafları

kuaförüm sensin gül mammadova kimdir

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu fotoğrafları
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

kuaförüm sensin ece acar bingöl


kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdir







kuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});