Kuaförüm Sensin neden yok? Final mi yaptı bitti mi? 5 Ekim Pazartesi SHOW TV yayın akışı

Televizyon ekranlarına getirdiği konseptle birlikte kuaförlerin ve makyaj uzmanlarının yarışmasına imkan tanıyan Kuaförüm Sensin, SHOW TV'nin 5 Ekim Pazartesi yayın akışı içerisinde yer almadı. İzleyiciler de durumu merak ederek araştırmalara başladı. Peki, Kuaförüm Sensin neden yok? Final mi yaptı bitti mi? 5 Ekim Pazartesi SHOW TV yayın akışı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.10.2020, 08:08 05.10.2020, 11:23 Burak ZİHNİ

Birbirinden iddialı takımların kıyasıya mücadelesine sahne olan Kuaförüm Sensin'de yeni bir haftanın başlaması bekleniyordu ancak bazı izleyiciler sürprizle karşılaştı. SHOW TV 5 Ekim Pazartesi yayın akışı içerisinde yarışma ne yeni ne de tekrar bölümü ile yer almıyordu. Bu sebeple de binlerce kişi araştırmalara başladı. Programın akıbeti merak edilerek öğrenilmek isteniyor. Kuaförüm Sensin neden yok? Final mi yaptı bitti mi? Detayları hazırladığımız haberde tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz.Kuaförüm Sensin neden yok?

Yapımcılığını Global Medya'nın üstlendiği Kuaförüm Sensin bugünden itibaren yayınlanmayacak. Sebebi ise program cuma günü final bölümü ile ekranlara geldi. Veda edilmemesinin sebebi ise çekimlerin önceden yapılması. Yeni haftayı bekleyen yarışmacılara yarışmanın bittiği haberi verilince final bölümü de olmadı. Kuaförüm Sensin artık çok önemli bir gelişme yaşanmazsa sadece tekrar bölümleri ile kanalın belirlediği saatlerde yayınlanacak.Serap, Tayfun ve Nilgün kazanmıştı

Programın son haftasında geçen kıran kırana mücadele sonrasında bir ekip 10 bin liranın sahibi oldu. Serap, Tayfun ve Nilgün rakiplerini geride bırakarak birinciliği elde etti ve para ödülünü kazandı. Elenen takım ise Dilara Çatıkkaş, Mustafa Çatıkkaş ve Gamze Uzun oldu. İkinci sırayı Eylem, Meltem ve Burçin alırken Tayfun, Aslı ve Pınar ise üçüncü basamakta kendilerine yer buldu.
Kuaförüm Sensin Pınar Özkurteller kimdir?

Kuaförüm Sensin Pınar Özkurteller fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Nilgün Gümüş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Nilgün Gümüş kimdir?kuaförüm sensin aslı yazar

kuaförüm sensin hatice karpuz

kuaförüm sensin hatice karpuz

Kuaförüm Sensin Sevda Tekir

kuaförüm sensin sevda tekir

kuaförüm sensin gizem doğan kimdir

kuaförüm sensin gizem doğan fotoğrafları

kuaförüm sensin duygu ekinci fotoğrafları

kuaförüm sensin duygu ekinci kimdir
 

kuaförüm sensin aslı yazar


kuaförüm sensin aslı yazar kimdir?

kuaförüm sensin aslı yazar hasan ağın

kuaförüm sensin taner güneri fotoğrafları

kuaförüm sensin taner güneri kimdir

Yorumlar (1)
Artin 2 ay önce
Konfururom neden yok
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?