Kuaförüm Sensin yarışmacıları ve modelleri [27 Temmuz - 31 Temmuz]

Türkiye'nin en iddialı saç ve makyaj uzmanlarının modelleriyle birlikte birincilik mücadelesi verdiği Kuaförüm Sensin'de yeni bir hafta başlıyor. Yine dopdolu içeriğiyle izleyenleri eğlendiren ve öğle saatlerini renklendiren yarışmada rekabet yine herkesi heyecanlandıracak. Peki Kuaförüm Sensin 27-31 Temmuz yarışmacıları ve modelleri kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 27.07.2020, 04:55 02.08.2020, 07:39 Burak Zihni

Türkiye'nin en iddialı saç ve makyaj uzmanlarının yarıştığı, modellerin onlara eşlik ettiği ve jürinin de yorumları ile renk kattığı Kuaförüm Sensin'de 27-31 Temmuz arasında yayınlanacak olan 295-299. bölüm heyecanı başlıyor. Dört yeni takımın yarışacağı bölümlerde rekabet yine had safhada olacak ve herkes 10 bin lirayı kazanabilmek adına uğraş verecek. Peki Kuaförüm Sensin 27-31 Temmuz yarışmacıları ve modelleri kimdir? İşte detaylar...


 

Kuaförüm Sensin yarışmacıları ve modelleri kimdir?

Yarından itibaren ekranlardaki yerini alacak olan toplam 12 yarışmacının kim oldukları ile ilgili olarak araştırmalar da başladı. Dört takımın hünerlerini sergileyeceği Kuaförüm Sensin'de yarışmacılar hakkındaki bilgileri... Kuaförüm Sensin 295. Bölümünde kuaför Aytekin Hamiş, makyöz Dilek Öz, model Banu Teker’den oluşan birinci takım, kuaför Engin Yılmaz, makyör Koray Köybaşı, model Özlem Parlu’dan oluşan ikinci takım, kuaför Kaan Kardeşler, makyöz Türkan Övünç, model Gizem Ay'dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Çiğdem Çelik’ten oluşan dördüncü takım Roman gelini saçı ve makyajı yapmak için yarışacak.
Kaan Kardeşler, Gizem Ay ve Türkan Övünç kimdir?

Yarışmaya bu hafta dahil olacak üçlü ile ilgili araştırmalar sıkça yapılacak. Kaan Kardeşler Kuaför, Gizem Ay model ve Türkan Övünç makyözdür. Kendileri hakkındaki bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

 

Kuaförüm Sensin Gizem Ay fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Gizem Ay kimdir

Kuaförüm Sensin Türkan Övünç fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Türkan Övünç kimdir

Koray Şarklı, Engin Yılmaz ve Özlem Parlu kimdir?

Kuaförüm Sensin'in yeni ekiplerinden biri olan üçlüden Koray Şarklı kuaför, Engin Yılmaz makyaj uzmanı ve Özlem Parlu modeldir. Kendileri ile ilgili tüm bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu kimdir?

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğraflarıkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir


 

Tayfun Ateşoğlu, Serap Varol ve Çiğden Çelik kimdir?

Geçen haftaki performansları ile herkesi kendine hayran bırakan Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol yeniden birincilik için sahnede. Kendilerine Çiğdem Çelik modellik yapacak. Ayrıntıları bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.


Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Dilek Öz, Aytekin Hamiş ve Banu Teker kimdir?

Daha önce yarışmada yarışan dört yarışmacıdan ikisi yeniden hünerlerini sergileyecek. Dilek Öz makyöz, Aytekin Hamiş kuaför koltuğunda oturacak. Banu Teker de modelleri olacak. Kendilerinedair bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?