Kuaförüm Sensin yarışmacıları ve modelleri [6-10 Temmuz]

SHOW TV'nin ekranlara damga vuran yarışması Kuaförüm Sensin'de yeni bir hafta daha başlıyor. Yeni yarışmacılarıyla birlikte daha da renkli hale gelecek olan programda kıyasıya mücadele verecek. Peki Kuaförüm Sensin 6-10 Temmuz yarışmacıları ve modelleri kimdir? İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 06.07.2020, 05:52 06.07.2020, 12:27 Burak Zihni

Türkiye'nin en iddialı saç ve makyaj uzmanlarının yarıştığı, modellerin onlara eşlik ettiği ve jürinin de yorumları ile renk kattığı Kuaförüm Sensin'de 6-10 Temmuz arasında yayınlanacak olan 280-284. bölüm heyecnaı başlıyor. Dört yeni takımın yarışacağı bölümlerde rekabet yine had safhada olacak ve herkes 10 bin lirayı kazanabilmek adına uğraş verecek. Peki Kuaförüm Sensin 6-10 Temmuz yarışmacıları ve modelleri kimdir? İşte detaylar...
 


Kuaförüm Sensin yarışmacıları ve modelleri kimdir?

Yarından itibaren ekranlardaki yerini alacak olan toplam 12 yarışmacının kim oldukları ile ilgili olarak araştırmalar da başladı. Dört takımın hünerlerini sergileyeceği Kuaförüm Sensin'de yarışmacılar hakkındaki bilgileri...
 


Koray Şarklı, Engin Yılmaz ve Özlem Parlu kimdir?

Kuaförüm Sensin'in yeni ekiplerinden biri olan üçlüden Koray Şarklı kuaför, Engin Yılmaz makyaj uzmanı ve Özlem Parlu modeldir. Kendileri ile ilgili tüm bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu kimdir?

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğraflarıkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

 

Tayfun Ateşoğlu, Serap Varol ve Şule Makaroğlu kimdir?

Dört haftalık performansları ile herkesi kendine hayran bırakan Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol yeniden yarışmada. Kendilerine Şule Makaroğlu modellik yapacak. Ayrıntıları bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

kuaförüm sensin şule makaroğlu

kuaförüm sensin şule makaroğlu

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir

 

Dilek Öz, Aytekin Hamiş ve Banu Teker kimdir?

Daha önce yarışmada yarışan dört yarışmacıdan ikisi yeniden hünerlerini sergileyecek. Dilek Öz makyöz, Aytekin Hamiş kuaför koltuğunda oturacak. Banu Teker de modelleri olacak. Kendilerinedair bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirAli Ekim, Ece Acar Bingöl ve Almila Kuruoğlu kimdir?

Yarışmanın bu haftaki yeni yarışmacı gruplarından biri ile daha karşınızdayız. Ali Ekim kuaför, Ece Acar Bingöl de makyöz koltuğunda 10 bin liralık ödül için yarışacak. Ekranlarda daha önce pek çok kez gördüğümüz Almila Kuruoğlu da takımı ile birinciliği kovalayacak. Kendileri hakkındaki bilgileri aşağıdaki görsellerden edinebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları

kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?