Doya Doya Moda 24 Aralık Perşembe puan durumu | Kim birinci oldu?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak TV8'deki serüvenini sürdüren Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının İstanbul sokaklarındaki mücadelesinde artık sona doğru gelinirken final öncesi son performanslar sabırsızlıkla bekleniyor. Doya Doya Moda 24 Aralık Perşembe kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 24.12.2020, 10:13 28.12.2020, 11:02 Burak ZİHNİ

2. sezonunda da yoluna devam eden Doya Doya Moda'da 24. hafta da sona ermek üzere. Bugün haftann dördüncü günü ve final öncesi ortaya konacak performanslar yaruşmacıların kaderini belirleyecek. Bu sebeple e kimse hata yapmak istemiyor. En ufak dikkatsizlik ödül alacak ya da elenecek ismi değiştirebilir. Her anı eğlenceye sahne olan ve bir o kadar da gerginliğe tanıklık edilecek bölüm heyecanla  bekleniyor. İzleyenlerin ekran başına kilitleneceği bir gün daha sizlerin karşısında olacak. Peki, Doya Doya Moda 24 Aralık Perşembe kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.


Bakırköy'de zafer Sabiha'nın

Pazartesi günü başlayan yeni haftada beş günlük aranın ardından yarışmaya geri dönen Sabiha dünü birincilikle kapattı. Erkek modellere eşlik edlen çarşamba gününde yapılan tercihleri değerlendiren jüri üyeleri en yüksek puanı güzel yarışmacıya verdi. 14 puanı bulunan Sabiha'yı 13 puanlaCeren, 12 puanla Rabia, Özde ve Bahar takip etti. Birben 9 puan alırken Ayşegül 6 puanla sonuncu oldu.

Bugünkü adres Kadıköy

Doya Doya Mod'da haftanın sona ermesinden önceki son bölümünde yarışmacılara yeni konseptleri ve adresleri açıklandı. Kemal Doğulu'nun yarışmada yer almamasından dolayı Seray Sever'in duyurduğu bilgilere göre yarışmacılar bugün Kadıköy'de performanslarını sergileyecek. Konsept ise etnik kıyafetler oldu. 7 büyük beden kız belirledikleri ülkeler ve kültürlere göre elbise ve aksesuar seçimi ike jüri karşısına çıkacak.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 24 Aralık Perşembe 2. sezon 119. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 24 Aralık Perşembe Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Sabiha Küçükislamoğlu: 18 + 13 + 14
  • Bahar Candan: 20 + 8 + 12
  • Birben Coşkun: 20 + 18 + 9
  • Rabia Ağca: 12 + 5 + 12
  • Ayşegül Toptaş: 18 + 14 + 6
  • Ceren Keskin: 20 + 20 + 13
  • Özde Karacan: 20 + 12 + 12

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138