Doya Doya Moda 5 Ocak puan durumu! Bugünün birincisi kim oldu?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Doya Doya Moda'nın yeni bçlümü ekranlardaki yerini alıyor. Dün başlayan haftanın ardından gözler bugüne çevrildi. İlk günün ardından bugün de iyi puanlar almak isteyen 7 iddialı yarışmacının nefes kesen rekabeti ilgiyle izlenecek. Gözler ise sonuçlarda. Peki, Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? 5 Ocak 2021 Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 05.01.2021, 10:08 05.01.2021, 11:46 Burak ZİHNİ

TV8'deki ikinci sezonunda da yoluna bomba gibi devam eden Doya Doya Moda'nın yepyeni bir haftası daha başladı. 2021'in ilk pazartesi gününde kıyasıya bir yarış ekranlara taşınmıştı. Yarışmacılar arasındaki rekabet de seyircileri ekran başına kilitlemişti. Bugün ise gözler ikinci maratonda. Villada gerçekleşecek yarışta hangi yarışmacının ilk sırayı alacağı merakla bekleniyor. Haftanın sonuna doğru daha da kritik hale gelecek bölüm sonlarında herkes avantajlı bir konuma geçebilmek ve finalde kolyeyi takmak amacında. Peki, Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? 5 Ocak 2021 Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

Dünün birincisi Bahar!

Dün başlayan yeni haftanın ilk birincisi Bahar oldu. Fenomen yarışmacı 20 tam puanla haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı. Ardından 18 puanla Ceren Keskin geldi. Üçüncü sırada ise 16 puanla Birben yer aldı. 13 puan alarak dördüncü olan Özde'uyi 6 puanla yeni yarışmacı Gülnaz ve 6 puanı paylaşan Ayşegül ile Rabia takip etti. Son haftalardaki performansı eleştiri konusu olan Rabia'nın bu başlangıcı eleme sorularını da şimdiden akıllara getirdi. Konsept ise bugün belli olacak. 

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


 

Özde bir kez daha birinci

Geçen sene kısa bir süre yarıştığı yarışmaya bomba gibi dönen Özde puanları toplamakla birlikte her ödülleri de kazanmayı sürdürüyor. Güzel yarışmacı geride kalan haftanın büyük çoğunluğunu önde götürdüğü yarışı yine ilk sırada tamamladı ve kolyenin sahibi oldu.


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir


 


Doya Doya Moda 5 Ocak 2021 2. sezon 127. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 13:45'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 5 Ocak 2021 Salı Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Gülnaz Yılmaz: 7
  • Bahar Candan: 20
  • Birben Coşkun: 16
  • Rabia Ağca: 6
  • Ayşegül Toptaş: 6 
  • Ceren Keskin: 18
  • Özde Karacan: 13

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları


Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?