Doya Doya Moda 7 Ocak Perşembe Puanları | Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu?

Doya Doya Moda 7 Ocak Perşembe puanları haberimizde. Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? sorusunun yanıtı araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Pazartesiden bu yana devam eden rekabette gözler final öncesine çevrildi. Yarışmacılar alacakları puanlarla birlikte yarın kolyeyi kazanmak ve rakibelerine karşı gövde gösterisi yapmak istiyor. Bu sebeple hataya yer yok. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? İşte detaylar...

TV 07.01.2021, 10:38 08.01.2021, 11:33 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en iddialı 7 büyük beden kadınının kıyasıya rekabetine sahne olan Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirlerine karşı verdikleri puan savaşı kadar psikolojik üstünlük konusunda da çaba gösteren yarışmacılardan hangisinin kolye sahibi olacağına çok az bir süre kaldı. Bugün hafta finali öncesindeki son gün  ve alınacak puanlar çok kritik. Kimse hata yaparak hem birincilikten olmak istemiyor hem de eleme potasına girmeyi. İzleyiciler de sevdikleri yarışmacıların günü zirvede bitirmesi adına destek veriyorlar. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda 7 Ocak Perşembe puanları haberimizde. İşte detaylar...


Muazzez Ersoy geliyor!

Pazartesiden itibaren devam eden yeni haftada üçüncü konuk da belli oldu. İlk gün Ebru Destan jüri koltuğuna oturmuştu. Yaptığı yorumlar ve verdiği puanlarla çok konuşulan güzel sunucunun ardından yerine ise kuaför Ahmet Çoban oturdu. Saç ve stil konusundaki puanları ve yorumlarıyla gününü geçiren ünlü kuaförden sonra gelecek isim merak konusuydu ve yayınlanan fragmanla belli oldu. Dün hem setlerdeki yaptığı harika işler hem de şarkılarıyla Suzan Kardaş Doya Doya Moda'nın konuğu olmuştu. Bugün ise yılların eskitemediği sanatçı Muazzez Ersoy bu eğlenceye renk katacak.


 

Dünün birincisi Birben

Dün ekranlara gelen son bölümde birinciliği kimin kazanacağı merak konusuydu. Çeyiz sergisi konseptinde yarışan yarışmacılar arasında en yüksek puanı Birben topladı. Güzel yarışmacı 19 puanla günü zirvede tamamlarken ikinci 17 puanla Ceren oldu. 14 puanla Gülnaz ve Bahar üçüncülüğü paylaştı. Ayşegül 13, Rabia 12 ve Özde ise 10 puanla bölümü bitirdi. Bugünün konsepti ise konseptini sen belirle oldu. Seray Sever 7 yarışmacıya kart verdi ve buradan çıkan konseptlere göre tercihler yapılacak.


 

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir


 


Doya Doya Moda 7 Ocak 2021 2. sezon 129. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 13:45'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


 

Doya Doya Moda 7 Ocak 2021 Perşembe Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Gülnaz Yılmaz: 7 + 11 + 14
  • Bahar Candan: 20 + 6 +14
  • Birben Coşkun: 16 + 15 + 19
  • Rabia Ağca: 6 + 19 + 12
  • Ayşegül Toptaş: 6  + 18 + 13
  • Ceren Keskin: 18 + 13 + 17
  • Özde Karacan: 13 + 17 + 10

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları


Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?