Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Pazartesi - 711. bölüm puanları | Kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı?

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta'da bugün yeni bir bölüm daha başlıyor. Lezzet ve rekabet dolu yarışmada yeni yarışmacıların da katılacağı maraton yine keyifle seyredilecek ve yapılacak yemek sofralara taşınacak. Gözler ise gün sonuna çevrildi. Herkesin amacı ilk gün çeyek altını kazanarak iyi bir başlangıç yapmak. Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Pazartesi kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta 24 Mayıs puanları haberimizde yer alıyor.

TV 24.05.2021, 11:57 24.05.2021, 12:08 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Pazartesi - 711. bölüm puanları | Kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı?

Türkiye'deki en uzun soluklu yarışmalardan biri olarak yayın hayatını sürdüren Gelinim Mutfakta'nın yeni haftası başlıyor. Bugünden itibaren 143. haftasının ekranlara geleceği programda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Bilindiği üzere cuma günü Aynur Hatnaır ve kayınvalidesi Gülten Hanım elenmişti. Yerlerine gelecek isimler de iddialı bir giriş yaptı. Ancak alınacak puanlar da sabırsızlıkla bekleniyor. Herkesin gözü gün sonunda. Seda Sayan da açıklayacağı sıralama ile kimilerini sevindirecek bazılarıın ise üzecek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.


Neslihan ve Serpil katılıyor

Bugün başlayacak olan yeni haftayla birlikte yarışmaya dahil olacak isimler belirlendi. Cuma günü paylaşılan fragmanda Neslihan Bekozlu ve kayınvalidesi Sevil Serpil Akarsu iddialı bir giriş yaparak rakiplerine gözdağı verdi. Güzellikleri ile dikkat çekmeyi başaran yeni gelin ve kayınvalidenin performansları da şimdiden merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Neslihan Beykozlu'yu tanıttığımız haber için adının üzerine tıklamanız gerekmektedir. Kayınvalidesi Sevil Serpil Akarsu'nun hakkındaki bilgilere de yine isminin üstüne basarak erişebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Neslhan Beykozlu:
Seda Yılmaz: 

Esra Birinci: 
Yağnur Dişikara İşçiler:

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?