Emanet 149. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 1 Nisan Perşembe

Televizyon ekranlarında 30. haftasını sona erdirmeye sadece bir bölüm kalan Emanet'te yeni ayın ilk günü başlıyor. Yaman ve Seher'in tüm yaşananlara rağmen yeniden barışma ihtimalleri izleyicileri sevindirmişti. Şimdi ise gözler dedektifte. Yaman ile buluşan dedektif ona neler söyleyecek? Gerçeklerin ortaya çıkması birçok şeyi de beraberinde getirecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 149. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Medya 01.04.2021, 08:30 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle takip edilen dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hafta finali öncesindeki son bölümle yayınlanacak olan dizide her şey iğne ipliği misali gidip geliyor. Yaman'ın gerçekleri öğrenmesine ramak kala bundan sonra yaşanacaklar da sabırsızlıkla bekleniyor. Seher'in kendisine ihanet etmediğine dedektifin de sözleriyle inanmak isteyen Yaman bu ihtimali sonuna kadar kovalayacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 149. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz...


 

Emanet 149. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 1 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 149. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman gerçeklerin peşine düşer. Seher’e tuzak kuran Zuhal ve İkbal ise paniğe kapılır. Gerçekleri öğrenmek için dedektifle görüşmeye gelen Yaman, Seher’in masumiyetini öğrenebilecek midir? Yaman’ın gerçekleri öğrenmesinin kendileri için felaket olduğunu bilen İkbal ve Zuhal ise çaresiz kalmışlardır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 147. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?